"Збруч-Агробізнес" у спарингу переміг Старий Скалат

категорія: Футбол | дата: 05 04 2023

2 квітня у Старому Скалаті з місцевим футбольним клубом провів спаринг підволочиський "Збруч-Агробізнес" – учасник першої ліги чемпіонату Тернопільської області. З мінімальною різницею в рахунку перемогла команда з Підволочиська, повідомляє АФТ.

Рахунок у матчі у першому матчі відкрив півзахисник "Збруча" Ігор Мар’яш (1:1). У другому таймі господарі вирівняли становище. М’яч забив Ігор Барановський з пенальті. Одинадцятиметровий було призначено за гру рукою оборонця суперника (1:1). А перемогу гостям приніс точний удар ще одного півзахисника Максима Паюка (1:2).

Команди у звітному матчі виступали у таких складах:

ФК "Старий Скалат": 1 тайм: воротар – Кушнірчук Михайло; захисники – Климчук Віталій, Хоменко Руслан, Федун Володимир, Леськів Павло; півзахисники – Крупа Арсен, Борисевич Михайло, Олійник Павло, Тихоліз Олег, Гладиш Андрій, нападник – Тофель Володимир; 2 тайм: воротар – Кушнірчук Михайло, захисники – Кравчук Андрій, Колісник Тарас, Шмагай Андрій, Барановський Ігор, півзахисники – Кузняк Олег, Ковальчук Олег, Канюка Анатолій, Земба Валентин, Паляниця Сергій, нападник – Шаповал Олександр.

"Збруч-Агробізнес": Гарбич, Плисюк, Шум, Паюк Михайло, Паюк Максим, Скоп’як, Крисоватий, Кінделевич, Романов, Мар’яш, Кузь, На заміну виходили: Уторопчук, Ткачук, Єдинак, Булка та гравець на перегляді.