Першоліговий ФК "Нараїв" у спарингу переміг ФК "В. Глибочок" з суперліги Тернопільського району

категорія: Футбол | дата: 04 04 2023

2 квітня у смт В. Глибочок відбувся спаринг між місцевим футбольним клубом, який 23 квітня стартує у новому сезоні Ліги Тернопільщини та бронзовим призером першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Нараїв", повідомляє АФТ.

Рахунок у матчі відкрили господарі – на 20-й хвилині відзначився Павло Ямельський з ФК "В. Глибочок". Перед перервою, на 40-й хвилині, атакувальний півзахисник ФК "Нараїв" Олександр Грицюк вирівняв становище на футбольному полі, а в другому таймі, на 75-й хвилині, нападник гостей Андрій Кульчицький приніс перемогу колективу з Бережанщини (1:2)…

ФК "Нараїв" виступав у такому складі: воротар – Горліцький Михайло (Грищук Олександр, 46), правий захисник – Кузяк Олег, центральний захисник – Угура Іван, центральний захисник – Мних Юрій (Цінчик Вадим, 46), лівий захисник – Клочак Юрій, лівий півзахисник – Онуфрейчук Сергій, правий півзахисник – Гнідий Роман, опорний – Кісіль Роман (Бабін Роман, 60), центральний півзахисник – Карпа Михайло, центральний півзахисник – Грицюк Олександр, нападник – Кульчицький Андрій.