Тернопільська "Нива" зіграла в нічию з "Прикарпаттям"

категорія: Футбол | дата: 20 03 2023

Шостий за ліком тренувальний поєдинок під час підготовчого періоду тернопільська команда провела на Івано-Франківщині.

Вперше на зборах жовто-зелені протистояли супернику на натуральному трав'яному полі. Попри не зовсім хорошу якість поля, зважаючи на ранню весняну пору, "Ниві" вдалося на старті гри домінувати та контролювати м'яч на чужій половині поля.

Проте, як це часто буває, саме гості пропустили першими. Одна із нечисленних атак "Прикарпаття" завершилась точним ударом Хоми з лінії штрафної площі.

До перерви стовідсотковий момент відігратись змарнував Богдан Козак. Опинившись у відносній близькості із воротарем суперників, півзахисник "Ниви" пробив на силу, але влучив у голкіпера.

Щоправда і "прикарпатці" мали нагоду збільшити перевагу у рахунку. Автором дубля міг стати Хома, який уникнув офсайдної пастки та вибіг на побачення із Механівим. Та переграти першого номера "Ниви" молодому форварду "Прикарпаття" не вдалося.

По перерві обидва наставники команд вдавались до чималої кількості замін. Результативною видалась заміна у виконанні тернополян. Андрій Бей завдав удару із кута штрафної площі і м'яч від поперечини опустився за лінію воріт. Підсумкова бойова нічия — 1:1.