Вісім м’ячів на дві команди: "Медобори" та "Лісма" грали в атакувальний футбол

категорія: Футбол | дата: 19 03 2023

12 березня у четвертому матчі чергового ігрового дня на Відкритій зимовій першості Тернопільщини з футболу зустрілися срібний призер вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – "Медобори" із Зеленого та фіналіст Ліги Тернопільщини 2022 року – команда "Лісма" з Шляхтинців. Матч завершився бойовою нічиєю – 4:4, повідомляє АФТ.

Що цікаво, команді вищої ліги довелося відігравати після першого тайму два м’ячі, а по ходу другого – і всі три. Футболісти "Лісми" продемонстрували атакувальний футбол, гра їм вдавалися, намагалися діяти на високих швидкостях, що стало сюрпризом для зеленян та їхнього граючого тренера Степана Клекота. Лише ціною неймовірних зусиль гравцям "Медоборів" вдалося врятувати матч. За останні сімнадцять хвилин зеленяни відзначилися тричі, при чому, одного разу з пенальті.

Варто зазначити, що у "Медоборів" відчувається відсутність кращого голкіпера минулого року на Тернопільщині Тимофія Шеремети, досвідченого оборонця Павла Данилюка та хмельницьких "легіонерів" Віталія Саковича та Максима Мельника.

***

"Медобори" (Зелене) – "Лісма" (Шляхтинці) – 4:4 (0:2)

12 березня. Боричівка. Сільський стадіон. +3 град. 100 гл.

Арбітр: Вадим Трач (Тернопіль), асистенти – Іван Мацієвський (Колодно), Артем Карапетян (Тернопіль).

"Медобори": Г. Клекот, Бойчук, Козовик (Кондзьолка, 46), Атласюк, Заставецький, Чорний, С. Клекот-к, Музичук, Полянчук, Томич (Скотецький, 46), Войцещук. На заміні: Кохан, Хрущ, Добривода.

"Лісма": Мацюх, Бутрин, Агрес-к, Борисевич, Хабаров (Пошелюжний, 46), Пежинський (Марцінюк, 46), Кандибал (Нетеча, 46), Процик (Клюїк, 46), Панчишин (Льошка, 66), Король (Левчик, 40), Ясенко (Варіжук, 46). На заміні: Чикало.

Голи: Іван Ясенко (37), Андрій Процик (40), Сергій Атласюк (46), Назар Панчишин (58), Олександр Нетеча (67, з пен.), Сергій Полянчук (73), Олександр Музичук (78, з пен.), Юрій Заставецький (89).

Попереджені: Ю. Заставецький (67), В. Чорний (70).

Вилучений: П. Бутрин (78).