"Поділля" з В. Березовиці з перемоги стартувало на Меморіалі Юста

категорія: Футбол | дата: 19 02 2023

Новачок вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – великоберезовицьке "Поділля", 12 лютого, провело перший поєдинок на Меморіалі Ернста Юста, який нещодавно розпочався на стадіонах зі штучних покриттях Львівщини, повідомляє АФТ.

Забивши в кожному таймі по голу у ворота ФК "Стріла" (Підгородище), "подоляни" святкували перемогу. У першому таймі на 13-й хвилині відзначився Роман Кикіш (1:0), а в другому, на 90-й, останній хвилині матчу вразив ворота суперників Максим Коломієць (2:0).

"Поділля" виступало в такому складі: Ольховий, Урбанський, Герасимчук, Олійник, Канарський, Лисак, Медвідь, Коваль, Харчук, Р. Кикіш, Ваврик. На заміну виходили: Загурський, Возьний, Єгоров, Фарботняк, Шандрівський, Коломієць, Кузьма, Плисюк, Лібер.

"Подоляни" записали до турнірної таблиці три очка і чекають наступного суперника. – СКК “Крупсько” (Крупське). А завершуватиме групову стадію дебютант вищої ліги Тернопільської області поєдинком проти львівських "Карпат-2".