Про нас
увійти

Тернопільські студенти поступились львів’янам

категорія: Футбол | дата: 02 11 2022
Тернопільські студенти поступились львів’янам

25 жовтня, футбольна команда Тернопільського національного педагогічного університету в рамках XXI-го чемпіонату України з футболу серед закладів вищої освіти сезону-2022/23 приймала суперників з Львівського державного університету фізичної культури (ЛДУФК) і поступилася їм з рахунком 0:3, повідомляє АФТ.

Два м’ячі наші земляки пропустили у другій частині першого тайму і ще один – на початку другого. Найнебезпечніший момент у тернополян був при рахунку 0:0, коли суперник помилився при поперечній передачі, нападник Ігор Гатала, який представляв у студентській команді тернопільську «Ниву» (загалом головна футбольна команда Тернопільщина була представлена двома футболістами, окрім Ігоря також проти львів’ян грав Максим Проців) втікав сам практично від центральної половини поля, однак оборонець львівського колективу наздогнав його і завадив використати слушну нагоду, щоби відкрити рахунок у матчі.

Склад команди ТПНУ: Загурський, Фриз, Бугера (Купчак, 64), Васильченко, Возьний (Біняшевський, 77), Мостовий-к, Голодрига, Лилик, Проців (Ландяк, 46), Гатала, Сташків (Бакун, 53).

Ця поразка перекреслила всі сподівання тернопільських футболістів на поїздку на студентський чемпіонату Європи, який відбудеться в червні-липні 2023 року в Тирані (Албанія). невдача проти львів’ян – друга в сезоні, адже і в стартовому поєдинку наші земляки поступилися на виїзді колективу Чернівецького національного університету (ЧНУ) – 1:2.

Нагадаємо, команда Тернопільського педагогічного університету є найтитулованішим студентським колективом України. Тернополяни на студентських чемпіонатах Європи вибороли три комплекти нагороди – золото в 2009 році, срібло – в 2019-му та бронзу в 2010-му.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook