Результати 7-го туру ветеранського чемпіонату Тернопільської області

категорія: Футбол | дата: 16 10 2022

15 жовтня, відбувся сьомий тур чемпіонату Тернопільської області з футболу серед ветеранів, у якому беруть участь шість команд (гравці 1982 року народження і старші), повідомляє АФТ.

Головний поєдинок ігрового дня відбувся у Товстолузі, де зустрічалися перша і третя команди ветеранського чемпіонату – "Ветерани Тернопільщини" та ФК "Гаї Шевченківські" (Байковецька громада). Завдяки двом голам Володимира П’ятничка у кожному з таймів, лідерам – команді "Ветерани Тернопільщини" вдалося здобути комфорту перемогу (3:1), хоча суперник дав бій, адже після першого тайму рахунок був нічийним – 1:1 . У гостей пенальті реалізував Олександр Пиж. У другому таймі, окрім П’ятнички, ще один м’яч у матчі забив граючий тренер "Ветеранів Тернопільщини" Ігор Бадло.

"Ветерани Тернопільщини" – ФК "Гаї Шевченківські" – 3:1 (Володимир П’ятничко, 9, 53, Ігор Бадло, 66 – Олександр Пиж, 17, з пен.)

Принциповий матч між давніми суперниками відбувся в Острові, де "Ветеран" з Великоберезовицької громади зустрічався з копичинецькою "Нічлавою". Як і в першому колі, так і в другому поєдинок завершився внічию – 1:1. Обидва голи були забиті в останні п’ять хвилин поєдинку. Спершу господарі поля завдяки точному удару Андрія Здибеля рахунок відкрили, а через три хвилині копичинецькі ветерани його вирівняли завдяки Василю Томчуку.

"Ветеран" (В. Березовицька громада) – "Нічлава" (Копичинці) – 1:1 (Андрій Здибель, 65 – Василь Томчук, 68).

В останньому матчі ігрового дня, який проходив у Тернополі, команда муніципалітету з обласного центру була сильнішою за ветеранів зі Скалата. Тут героєм матчу можна назвати Івана Пукаса, котрий записав на свій бомбардирський рахунок дубль.

Тернопільська міська рада – "Ветеран" (Скалатська ТГ) – 5:1 (Іван Пукас, 5, 18, Андрій Рибак, 11, Святослав Гарин, 40, Андрій Ткаченко, 60 – Андрій Барановський, 16).