"Нива" мінімально переграє "Буковину"

категорія: Футбол | дата: 10 10 2022

У заключному матчі сьомого туру Першої ліги зустрічалися тернопільська "Нива та "Буковина". Відзначимо, що "Нива" при Сергію Задорожному не програвала у нинішньому сезоні.

У першій половині зустрічі володіли ініціативою господарі, але помилки у простих ситуаціях заважали тернополянам проходити масований захист суперника. Наприкінці першого тайму мав забивати Палагнюк, але Василь після сольного рейду не зміг переграти Механіва. Здавалося, що на перерву команди підуть без голів, але на 43-й хвилині захисники "Буковини" не встежили за Гаталою, який з декількох метрів переграв Чеботарьова - 1:0.

У другій половині зустрічі вже гості більше контролювали м'яч, але до гольових нагод справа не доходила. Вертикальний футбол не приніс користі "Буковині".

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою "Ниви" - 1:0. "Буковина" сьому гостьову гру у Першій лізі програє.