"Нива" відкриває лік перемогам у сезоні

категорія: Футбол | дата: 25 09 2022

Тернопільська "Нива" у п'ятому турі здобула дебютну перемогу у поточному чемпіонаті Першої ліги. Перемогли тернополяни "Маріуполь".

Після перших десяти хвилин рахунок вже мав стати 1:1 - обидві команди створили по дуже серйозному моменту, які не реалізували. Поступово ініціатива зосередилася за гостями, які завдяки тиску знайшли гол: Малащук зі штрафного закрутив подачу до лівого кута воротарського, звідки подачу замкнув Зінь. Другий результативний удар стався одразу після перерви та дуже нагадував перший: навіс зі штрафного від Малащука, Хруставка переправляє до сітки. В подальшому матч йшов більше за рахунком, коли з'явилася можливість атакувати навіть у "Маріуполя". Але голів глядачі більше не побачили.

Завдяки цій перемозі "Нива" піднялася на п'яту сходинку в таблиці. У наступному турі тернополяни зустрінуться із "Епіцентром". "Маріуполь" останній: його за тиждень очікує виїзд до "Буковини".