Про нас
увійти

Результати 4-го туру ветеранського чемпіонату Тернопільської області

категорія: Футбол | дата: 21 09 2022
Результати 4-го туру ветеранського чемпіонату Тернопільської області

17 вересня, відбувся повний четвертий тур чемпіонату Тернопільської області з футболу серед ветеранів, у якому беруть участь шість команд (гравці 1982 року народження і старші), повідомляє АФТ.

Центральний матч туру відбувся у Товстолузі, де зустрілися лідери поточного сезону – команда "Ветерани Тернопільщини" та срібний призер минулорічного ветеранського чемпіонату – "Ветеран" з Великоберезовицької громади. Фаворити і номінальні господарі поля "Ветерани Тернопільщини" перемогли, хоча далася вона їм не легко. Адже на точний удар з пенальті Ігоря Бадла наприкінці першого тайму березовицькі ветерани відповіли своїм, щоправда допоміг їм у цьому Андрій Ковалишин, який записав собі в пасив автогол. Та все ж "Ветерани Тернопільщини", впродовж трьох хвилин на початку другого тайму відзначилися двічі і святкували загальну перемогу – 3:1.

"Ветерани Тернопільщини" – "Ветеран" (В. Березовицька громада) – 3:1 (Ігор Бадло, 34, з пен., Олександр Ждаха, 45, Володимир П’ятничко, 48 – Андрій Ковалишин, 38, а/г).

Оригінально підійшли до організації матчу у Шляхтинцях, де зустрічалися ФК "Гаї Шевченківські" та гості зі Скалата. Усі футболісти вийшли на поле, обгорнуті в українські прапори. Вступне слово промовив перший заступник голови Байковецької громади і гравець ФК "Гаї Шевченківські" Микола Андрійович Дума. Учасники матчу хвилиною мовчання вшанували загиблих українських воїнів. Що стосується самої гри, то в першу чергу варто відзначити лідера господарів Олександра Пижа, котрий відзначився хет-триком.

ФК "Гаї Шевченківські" – "Ветеран" (Скалатська ТГ) – 6:0 (Олександр Пиж, 3, з пен., 15, 18, Василь Дзюба, 43, Олег Ковальчук, 55, Святослав Уніят, 58)

Ветеранські команди Тернопільської міської ради та Копичинців за календарем повинні були свій поєдинок провести в Тернополі, однак через завантаженість усіх футбольних полів обласного центру, матч відбувся у Копичинцях. І господарі святкували першу в сезоні перемогу, забивши в кожному з таймі по одному м’ячу. А лік голам у цій грі відкрив легендарний копичинецький футболіст, а нині відомий дитячий тренер Ігор Шпікула.

"Нічлава" (Копичинці) – Тернопільська міська рада – 2:0 (Ігор Шпікула, 26, Олег Лозінський, 40).

Турнірна таблиця станом на 17 вересня

Команди

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

"Ветерани Тернопільщини"

3

3

0

0

10:2

9

2

ФК "Гаї Шевченківські"

4

3

0

1

14:5

9

3

"Ветеран" В. Березовицька ТГ

3

1

1

1

5:4

4

4

"Нічлава" Копичинці

3

1

1

0

5:5

4

5

Тернопільська міська рада

4

1

0

3

6:8

3

6

"Ветеран" Скалатська ТГ

3

0

0

3

0:16

0

Бомбардири:

Василь Дзюба (ФК "Гаї Шевченківські") – 5

Олександр Пиж (ФК "Гаї Шевченківські") – 6 (2п)

Андрій Рибак (Тернопільська міська рада) – 2

Віктор Данилишин ("Нічлава") – 2

Сергій Богородіченко ("Ветерани Тернопільщини") – 2

Руслан Хома ("Ветеран" В. Березовицька ТГ) – 2

 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook