Про нас
увійти

У Гусятині з нагоди Дня фізичної культури і спорту грали у футбол

категорія: Футбол | дата: 12 09 2022
У Гусятині з нагоди Дня фізичної культури і спорту грали у футбол

За хорошою традицією, напередодні Дня фізичної культури і спорту, що в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня, відбувся матч співдружності з міні-футболу за участю тренерів-викладачів КЗ "ДЮСШ Гусятинської селищної ради" та педагогів закладу загальної середньої освіти смт Гусятин, повідомляє Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА.

Наставники юного покоління мали чудову нагоду поборотися на полі з рівними суперниками, демонструючи високий спортивний рівень, хорошу фізичну підготовку і справжню спортивну етику, тим самим мотивуючи своїх вихованців більше часу приділяти заняттю спортом і веденню здорового способу життя.

Директор ДЮСШ Ігор Троян привітав учасників заходу з прийдешнім святом, побажавши міцного здоров’я, мирного неба, хороших вихованців, гідної зарплати, спортивного і життєвого довголіття. Також очільник закладу нагородив команду переможців матчу красенем-кубком.

Присутні висловили слова вдячності ЗСУ та згадали хвилиною мовчання усіх полеглих "янголів спорту", - ідеться на сторінці Гусятинської ДЮСШ у соцмережах.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook