Про нас
увійти

"Агрон" на меморіалі Юста поступився "УФК-Карпати"

категорія: Футбол | дата: 21 02 2022 | переглядів: 8849
"Агрон" на меморіалі Юста поступився "УФК-Карпати"

20 лютого, чемпіон Тернопільської області великогаївський "Агрон" провів свій другий матч на цьогорічному Меморіалі Ернеста Юста. Суперником був представник Львівщини – "УФК-Карпати-U-19", повыдомляэ АФТ.

Матч, який відбувся у Львові на стадіоні училища фізичної культури, завершися поразкою наших земляків – 1:3.

Рахунок на 20-й хвилині відкрив молодий львів’янин Віктор Ніколаєв. Більше голів у першому таймі забито не було. Після відпочинку господарі ще раз вразили ворота "Агрона" – відзначився Дмитро Коваленко. Сталося це на 65-й хвилині. Гравці великогаївської команди один м’яч відквитали через чотири хвилини. Це зробив кращий футболіст Тернопільщини 2021 року Валентин Білик. І все ж саме "карпатівці" забили останній гол у матчі і святкували перемогу – 3:1. На 75-й хвилині відзначився Роман Гереш.  

"Агрон" у звітному матчі виступав у такому складі: Рогаль, Андрієшин, Ковалик, Д. Онищук, Скакун, Стриєшин, Пришнівський, Луцик, Т. Семенець, Процик, Павлусь. На заміну в другому таймі виходили: Мазур, Мельник, Лук’янов, Білик, Соколовський, Кухарський, Щербатюк.

Нагадаємо, виступи на Меморіалі Юста "Агрон" розпочав з перемоги над ФК "Шахтар" (Червоноград) – 1:0. Єдиний гол у тому матчі на 15-й хвилині забив нападник великогаївського "Агрона" Роман Мельник.

У групі 11, де виступає великогаївський "Агрон", ще один суперник наших земляків – команда "Високий замок" (Львів).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook