Про нас
увійти

Степан Рубай: "З цією командою можемо боротися за УПЛ наступного сезону"

категорія: Футбол | дата: 31 01 2022 | переглядів: 890
Степан Рубай: "З цією командою можемо боротися за УПЛ наступного сезону"

Президент тернопільської "Ниви" Степан Рубай розповів про ситуацію у клубі.

"З цією командою ми можемо боротись за УПЛ. Не цього сезону, а наступного. Ми пройшли два роки школу другої ліги, зараз два роки у першій лізі. Ми розпочинали у другій лізі хлопцями, яким було 17, 18, 19 років.

Наступного сезону у середньому будуть футболісти 23-24-річні. Ми готові боротися за УПЛ.

Знаєте, у нас вважається, що "Нива" – це команда, яка має мало грошей. Кажуть, у нас є заборгованість – є, але не більше місяця. Ситуація у нас не така, що гроші десь у сейфі лежать. Що заробили – намагаємось вкласти.

Це грає нам не лише в мінус, а й у плюс. Тому що до нас йдуть футболісти, які хочуть грати, які мають гроші не на першому плані.

Не просто потрапити до УПЛ, а що ми там робитимемо. А щоб ми там щось зробили, треба не просто Степан Рубай, Павло Білик (директор "Ниви" – прим.) та все. Ми ведемо розмови із владою. Шукаємо та інші підходи, щоб нам допомогли.

У нас файне місто Тернопіль, але для підвищення його статусу потрібна команда в УПЛ. Ми маємо цю команду, але потрібні спільні зусилля.

Діалог безперервний. Але я спокійно дивлюся, влада теж має свої питання – коронавірус, багато господарських питань. Але маленькими кроками прямуємо. Але ми маємо насамперед показати, що щось робимо, а потім уже будемо до влади звертатися. Думаю, цього сезону і в майбутньому покажемо, що щось зробили", – сказав Рубай.

"Нива" займає 5-е місце у першій лізі.

Джерело: tribuna.com

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook