Теребовлянська "Нива" у драматичному поєдинку здобула суперкубок Тернопільщини

категорія: Футбол | дата: 26 10 2021

Неймовірним за інтригою видався матч за суперкубок Тернопільської області 2021 року між великогаївським "Агроном" та теребовлянською "Нивою". Якщо у першому таймі "агронівці" повністю переважали суперника і зуміли двічі відзначитися, то, чи то розслабленість футболістів "Агрон", чи то неймовірне налаштування тренерського штабу "Ниви" у перерві матчу, і як підсумок, теребовлянські футболісти наприкінці поєдинку зуміли на характері зрівняти рахунок, а в серії післяматчевих пенальті перемоги, повідомляє АФТ.

Вже на 8-й хвилині матчу рахунок було відрито. Це "агронівець" Тарас Гром’як, до речі, екс-гравець "Ниви", найкраще розібрався при великому скупченні гравців у штрафному майданчику теребовлянців і поклав м’яча у дальній від воротаря кут воріт (1:0). На 33-й хвилині Володимир Пришнівський запресингував оборонця "Ниви" Дмитра Хорольського і влучно пробив з близької відстані (2:0).

Ключовою в матчі стала заміна на 70-й хвилині, коли на полі з’явився джокер – опорний півзахисник "Ниви" Дмитро Кренько. Два його удари головою виявилися влучними – спершу після подачі зі штрафного (2:1), а на п’ятій компенсованій хвилині після навісу Василя Лайка (2:2).

Нічия в основний час за регламентом перевела гру одразу в післяматчеві пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася теребовлянцям. Всі гравці "Ниви", які пробивали пенальті, виявилися влучними, натомість у "агронівців" одного разу не змів вразити ворота штатний пенальтист команди Тарас Червонецький – теребовлянський кіпер Дмитро Рудик потягнув його удар. У підсумку з рахунком 5:4 у серії пенальті перемогла теребовлянська "Нива", яка й здобула красень суперкубок Тернопільщини.

У урочистій церемонії нагородження брали участь голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик, перший заступник голови – виконавчий директор АФТ Василь Заторський та голова Асоціації футболу Тернопільського району Дмитро Андрієшин. Команди отримали оригінальні медалі, а переможець – кубок під звуки відомої пісні "We Are The Champions" (група "Queen").

Також теребовлянців, як  володарів суперкубку, вітав імпровізований салют. Закінчувалося святкування масштабною фотосесією, в якій взяли участь переможці, переможені та їхні вболівальники...

"Агрон-ОТГ" (В. Гаї) – "Нива" (Теребовля) – 2:2 (по пен. 4:5)

24 жовтня. Тернопіль. Міський стадіон. 750 гл. +7 град.

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Олег Мімнонов (Тернопіль), Михайло Брик (Чортків).

4-й арбітр – Оксана Паньків (Тернопіль)

Суддівський спостерігач: Василь Заторський (Тернопіль).

"Агрон-ОТГ": Рогаль, Андрієшин, Щербатюк, Соколовський, Сокіл (Ковалик, 90+5), Лема, Білик-к (Стриєшин, 79), Пришнівський (Мельник, 76), Червонецький, Гром’як (Семенець, 77), Процик (Лук’янов, 90+4).

"Нива": Рудик, Хорольський (Бондаренко, 46), Дугієнко-к, Пастернак, Лойко, Дацюк (Страшкевич, 66), Ілюк (Рогожкін, 75), Олексієнко (Кренько, 70), Дячук, Воронченко (Нерух, 75), Івашків (Козлов, 66).

Голи: Тарас Гром’як (8), Володимир Пришнівський (33), Дмитро Кренько (78, 90+5).

Пенальті реалізували: Дмитро Стриєшин, Євген Щербатюк, Тарас Семенець, Віктор Ковалик ("Агрон-ОТГ") – Олександр Дугієнко, Олексій Бондаренко, Дмитро Кренько, Вадим Страшкевич, Василь Лойко ("Нива").

Пенальті не реалізував: Тарас Червонецький ("Агрон-ОТГ").

Попереджені: О. Ілюк (11), В. Лойко (52), П. Сокіл (60), С. Дячук (68), В. Воронченко (68), В. Лема (68), В. Пришнівський (75), Т. Червонецький (90+1), Н. Процик (90+4).