Футболістки "Чемпіона" поступились "Янтарочці"

категорія: Футбол | дата: 25 08 2021

Футболістки новояворівської "Янтарочки" здобули другу поспіль перемогу в чемпіонаті України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2021/2022, розгромивши у 2-му турі на стадіоні у Васильківцях Тернопільської області "Чемпіон" із Тернополя.

Під кінець першої 10-хвилинки поєдинку Оксана Геник відкрила рахунок, влучно пробивши здалеку – 0:1. У середині першого тайму 15-річна Анастасія Гримак відновила рівновагу – 1:1. Однак іще до перерви дівчата з Новояворівська на досвіді довели справу до 1:4 (два голи забила Стефанія Матвіїшин й один Марія-Соломія Король).

Незадовго до фінального свистка у воротах тернополянок розписалися Анна Брунець та Стефанія Матвіїшин, яка оформила хет-трик – 1:6.

У наступному турі, в суботу, 4-го вересня, наші дівчата з Новояворівська примуть удома київську ДЮСШ №26, а ось “Чемпіон” відправить у гості до київського “Динамо” (5 вересня).

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ПЕРША ЛІГА

22 серпня 2021 – 15:00 – стадіон “Поділля”

ЧЕМПІОН (Тернопіль) – ЯНТАРОЧКА (Новояворівськ) – 1:6 (1:4)

Голи: Гримак (27) – Геник Оксана (7); Матвіїшин (33; 40; 80); Король (43); Брунець (79)

Джерело: womensfootball.com.ua