Про нас
увійти

У Тернополі футбольним турніром вшанували пам'ять свободівця Володимира Стаюри

категорія: Футбол | дата: 25 08 2021
У Тернополі футбольним турніром вшанували пам'ять свободівця Володимира Стаюри

22 серпня, у Тернополі пройшов перший аматорський турнір з міні-футболу пам’яті тернопільського свободівця Володимира Стаюри.

За першість на спортивному майданчику ЗОШ №10 позмагалися дев’ять футбольних команд.

Голова фракції ВО "Свобода" у Тернопільській міській раді Антон Горхівський зазначив, що Володимир Стаюра – знакова постать для Тернополя.

– У переддень славетних українських свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України команда Тернопільської міської організації ВО "Свобода" взяла участь у першому аматорському турнірі з міні-футболу пам’яті почесного громадянина м. Тернопіль, ветерана РУВ, справжнього націоналіста, свободівця і сина України, побратима Володимира Стаюри. Минає 4 роки з моменту трагічної загибелі нашого побратима, однак пам’ять про нього вічна. Такі турніри є знаковими і символічними, адже Володимир любив спорт і всіляко агітував молодь, ровесників вести здоровий спосіб життя. Це – перший турнір, але, сподіваємося, наступного року участь у ньому візьме ще більше команд,  наголосив Антон Горохівський.

Відвідав турнір й мер Тернополя Сергій Надал.  

– Володимир Стаюра – людина-легенда для Тернополя й свободівців у тому числі.  Він був патріотом та надихав своїм прикладом інших. Володимир Стаюра в далекому 1991 році піднімав синьо-жовтий прапор над Тернопільською міською радою. Він був знаним підприємцем, волонтером, захищав Україну в боротьбі з російським агресором. У пам'ять про Володимира Стаюру на футбольному полі зібралися ті, хто його знав, любив та поважав. Маю надію, що такий турнір стане для Тернополя традиційним й щороку буде залучати все більше учасників,  зазначив Сергій Надал.

Перше місце у турнірі з міні-футболу пам’яті тернопільського свободівця Володимира Стаюри виборола команда "Тернопіль – АТО". Друге місце посіли гравці "ГУНП Тернопіль". Третє – команда "Фрателлі".

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook