Бучацький "Колос" розгромив футбольну академію з Тернополя

категорія: Футбол | дата: 30 07 2021

25 липня, Бучач святкуває День міста. Окрім інших святкових дійств не могло місто з такими величезними футбольними традиціями обійтися без футбольного матчу. Оскільки офіційні змагання чемпіонату Тернопільської області розпочнуться лише з наступної неділі, то в цей день було організовано товариський поєдинок, повідомляє АФТ.

У гості до бучацького "Колоса" завітала молода команда складена з вихованців Футбольної Академії "Тернопіль" (2005 року народження) під керівництвом тандему тренерів Микола Василишин та Володимир Вітик.

Бучацькі футболісти, які нині є лідерами першої ліги чемпіонату області, забивши в кожному з таймів по три м’ячі, святкували легку перемогу – 6:1. Голами у складі "Колоса" відзначилися: Михайло Юристий-2, Андрій Пилип’юк, Микола Когут, Іван Городинський та Роман Софінський. Гості з Тернополя зуміли відповісти одним забитим м’ячем з пенальті на 79-й хвилині.