Про нас
увійти

У "Рідної Борщівщини" новий головний тренер!

категорія: Футбол | дата: 16 07 2021
У "Рідної Борщівщини" новий головний тренер!

На тренерському містку одного з лідерів вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – команди "Рідна Борщівщина" з Борщева сталися зміни. Новим головним тренером борщівської команди став 45-річний Ігор Климентійович Бадло, повідомляє АФТ.

Донедавна Ігор Бадло був головним тренером "Епіцентра" з Дунаївців (Хмельницька область), який виступав у другій лізі чемпіонату України (4 місце в групі "А" за підсумками сезону-2020/21). А до того, очолював тренерський штаб одного з лідерів аматорського футболу Тернопільщини – великогаївського "Агрона".

Як розповів прес-службі Асоціації футболу Тернопільщини Ігор Климентійович Бадло, керівництво ФК "Рідна Борщівщина" поставило перед тренерським штабом завдання по завершення сезону-2021 по можливості бути у призовій трійці.

– Керівництво борщівського клубу розуміє, що буде не просто завершити чемпіонат області в призах, адже в першому колі чимало матчів команда "витягнула" на фарті. Будемо в чомусь добавляти, якщо знайдемо вільних кваліфікованих футболістів, будемо підсилювати склад. На сьогодні ведемо перемовини з кількома гравцями. Також ведемо розмови з наставниками інших команд про проведення спарингів, перший з яких хотілося б зіграти вже цих вихідних, але більшість команд знаходяться у відпустці, тому зробити це буде не просто, – розповів Ігор Бадло.

Нагадаємо, "Рідна Борщівщина" за підсумками першого кола з 16-ма очками займає третє місце. Стільки ж залікових пунктів мають ще дві команди – "Медобори" із Зеленого (2 місце) та теребовлянська "Нива" (4 місце).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook