Про нас
увійти

ФК Тернопіль веде перемовини з досвідченим Миколою Вірковським

категорія: Футбол | дата: 20 02 2013 | переглядів: 955
ФК Тернопіль веде перемовини з досвідченим Миколою Вірковським

15 лютого завершив другий навчально-тренувальний збір, а 18 лютого розпочав третій ФК Тернопіль. Як проходить підготовка муніципального клубу до весняної частини футбольного сезону-2012/13, Номер один розповів його головний тренер Василь Івегеш.

— Другий тренувальний збір тривав з 4 по 15 лютого. У цей час основна увага приділялася швидкісно-силовій витривалості. Запропонували гравцям перемінні біги, роботу на швидкість, включали роботу на силу та так звані станції.

— Вдалося за цей період провести внутрікомандний турнір…

— За участю чотирьох команд, які входять у структуру ФК Тернопіль, провели традиційний зимовий Кубок ректора (основна команда, дві студентські і одна ліцейна). Кубок у запеклій боротьбі здобула головна команда ФК Тернопіль, вигравши у вирішальному поєдинку в першої студентської команди — (3:2). Також наш найближчий резерв — дві команди, складені з футболістів 1996-97 р. н., у ці дні бере участь у зимовому турнірі за участю двох команд тернопільської ДЮСШ та колективів зі Збаража та Козової.

— Чи всі гравці витримують запропоновані Вами фізичні навантаження?

— Так. До жодного футболіста — як досвідченого, так і молодого, претензій немає. Також немає у команді травмованих. Тішить те, що сьогодні наші підопічні випереджають на 2-3 секунди ту роботу, яку вони виконували в цю ж пору минулоріч.

— Чи має команда кадрові втрати, крім тих, які вже були озвучені?

— До Богданова і Трофимчука додався ще наш воротар Данкович, котрий, очевидно, виступатиме за стрийську Скалу.

— А хто може зайняти їхні місця?

— Нині ми у пошуках нового кіпера. Зокрема, ведуться перемовини з досвідченим Миколою Вірковським, котрий свого часу виступав за нашу команду. Останній рік Микола грав у чемпіонаті Хмельниччини за волочиський Збруч, а нині підтримує форму в аматорському футзальному чемпіонаті, захищаючи кольори Креаторбуду.

Щодо польових гравців, то вибулих повинні замінити молоді: Тарабалка, Бойчук, Соколовський. Чи так воно буде, покаже час. Разом з тим, тренуються з основною групою кілька перспективних місцевих вихованців, а саме: нападники — Тарас Кривий та Олександр Гнида, півзахисники — Ігор Гриник, Юрій Заставецький і Святослав Стародубцев, захисник — Ігор Козовик. Це ті футболісти, які з кращого боку себе зарекомендували на "Кубку ректора»" і тренери бачать у них потенціал. Багато гравців з інших областей просяться до нас у команду, але почесний президент ФК Тернопіль Сергій Надал дотримується принципу, що ставку маємо робити виключно на місцевих вихованців, відповідно, дотримуючись цього, нікого більше на збір не викликали.

— Якими є найближчі плани ФК Тернопіль?

— 18 лютого почали наступний етап підготовки, який триватиме до 1 березня. У середу, 20 лютого, зіграємо двосторонку, а в неділю, 24 лютого, заплановано спаринг на стадіоні "Україна" з основним складом львівських Карпат. Також у планах зіграти ще один матч 27 лютого. Хто буде суперником, поки не відомо. Найімовірніше, це буде одна з аматорських команд Львівщини.

— Чи вже щось відомо про озвучений Вами збір у Заліщицькому районі?

— Щоб відшліфовувати техніку, нам обов’язково на 10-12 днів потрібно попрацювати на полі без снігу. Перемовини ведемо, і якщо навіть щодо коштів будуть певні проблеми, то розглядаємо можливість проживання в Заліщиках, а тренування — в Синькові на полі зі штучним покриттям. Разом з тим, можу сказати, що на березень вже є домовленість зіграти два спаринги зі Скалою. Також у цей період маємо намір провести ще два матчі з майстрівськими командами (Буковина Чернівці, Динамо Хмельницький тощо) та кілька — з любительськими.

— Один з ключових футболістів ФК Тернопіль Василь Чорний минулої суботи одружився. Як команда привітала Василя?

— Було прийнято спільне рішення не йти на весілля, адже нині проходить інтенсивна підготовка до футбольного сезону і не хотілося б змарнувати пророблену роботу. Натомість команда і її керівний склад привітали Василя Чорного опісля весілля, подарувавши йому плазмовий телевізор. Також  хочу зазначити, що Чорний, як справжній професіонал, уже в понеділок, 18 лютого, був на тренуванні…

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook