Про нас
увійти | реєстрація

В Тернопільському районі відбувся турнір з міні-футболу (+ ФОТО)

категорія: Футбол | дата: 19 02 2013 | переглядів: 1094
В Тернопільському районі відбувся турнір з міні-футболу (+ ФОТО)

17 лютого з ініціативи Тернопільської районної організації ВО "Свобода" та Тернопільської районної МГО "Сокіл" у с. Великих Гаях відбувся районний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Головного Командира УПА, Героя України Романа Шухевича.

Участь у турнірі взяло 10 сільських команд — Прошови, Скоморох, Грабівців, Білоскірки, Товстолуга, Дичкова, Дубівців, дві Великих Гаїв і команда ТРО ВО "Свобода".

Змагання проходило на відкритому майданчику зі штучним покриттям, проте зимовий холод не налякав його учасників. Усі матчі відбувалися у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу в цьому пам’ятному турнірі.

Команди були розбиті на дві групи, з яких у наступне коло вийшли футбольні дружини сіл Білоскірка, Великі Гаї, Прошова, Товстолуг. У підсумку перемогу в турнірі здобула команда с. Товстолуг, друге і третє місце посіли, відповідно, футболісти сіл  Білоскірка та Великі Гаї.

Переповнені трибуни, справжні баталії на майданчику, емоції глядачів і спортсменів — це справжній кубковий турнір.

Почесне перше місце у цікавій і напруженій боротьбі посіла команда села Товстолуг, друге та третє місце вибороли команди сіл Білоскірка та Великих Гаїв відповідно. Його учасників та гостей привітав голова організації ВО "Свобода" в Тернопільському районі Роман Наконечний, який наголосив на тому, що подібні змагання мають на меті залучати молодь до здорового способу життя та активної громадської позиції, спрямованої на служіння Українській Державі.

Для цього ВО "Свобода" постійно організовує для молоді  змагання з різних видів спорту, а також різноманітні культурно-масові заходи.

Відзначили переможців турніру та вручали призи голова районної організацій ВО "Свобода" Роман Наконечний, голова районної молодіжної громадської організацій "Сокіл" Володимир Петрик, заступник голови районної організацій ВО "Свобода" Богдан Лихий.

— Наша молодіжна організація завжди наголошує, що будувати Українську державу може тільки здорова молодь. А для цього потрібно докласти зусиль, аби як альтернативу тютюну і алкоголю запропонувати здоровий спосіб життя, спортивні майданчики та спортзали. Ми приділяємо велику увагу популяризації здорового способу життя, проводимо багато турнірів з різних видів спорту, розвиваємо фізичну культуру і спорт, — додав голова Тернопільської районної МГО "Сокіл" Володимир Петрк.

Отримати більш детальнішу інформацію по діяльності ТР МГО "Сокіл" можна в офіційній групі у соціальній мережі — vk.com/tr_mho_sokil.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook