Про нас
увійти

"Збруч-Агробізнес"-2021: стабільний склад з німецько-вірменськими новачками

категорія: Футбол | дата: 14 05 2021
"Збруч-Агробізнес"-2021: стабільний склад з німецько-вірменськими новачками

Четверта команда вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2020 року – "Збруч-Агробізнес"  (Підволочиськ) провела заявку на новий футбольний сезон-2021. До неї потрапило 17 гравців, серед яких лише шестеро раніше не грали до команду з Підволочиська, повідомляє АФТ.

Щодо новобранців, то троє з них нещодавно виступали закордоном. Це вихованці хмельницького футболу – Олександр Музичук та Андрій Муляр, котрі останнім часом грали за аматорські команди Німеччини, а до того відомі тернопільським вболівальникам за виступами у теребовлянській "Ниві" та бучацькому "Колосі". Ще один новобранець з досвідом виступів закордоном – Андрій Приян, який короткий період виступав за команду "Локомотив" (Єреван) у другому дивізіоні чемпіонату Вірменії. Андрій знаходився у розташуванні клубу другої ліги чемпіонату України – "Рубікон" з Києва, однак контракт так з ним і не уклав.

Щодо інших новачків, то вартий уваги Фархат Черкезов з Хмельниччини, який облюбував Тернопільщину, адже останні роки виступав за хоростківську "Зорю", "Медобори" із Зеленого та "Вікнини" з Вікна. Ще один новачок має досвід виступів у професійному футболу. Владислав Гресь відіграв 66 матчів за хмельницьке "Поділля" у другій лізі чемпіонату України. Минулого року він починав грати у Бучачі за місцевий "Колос", а сезон завершив у ФК "Антоніни" (Хмельницька область). І, насамкінець, шостий новачок – юний, 17-річний півзахисник Юрій Липний з місцевої ДЮСШ.

Зауважимо, що серед заявлених за "Збруч-Агробізнес" футболістів, троє мають відношення до керівного складу ФК "Агробізнес" (Волочиськ), а саме – віце-президент ФК "Агробізнес" Андрій Донець, помічник головного тренера Михайло Дячук-Ставицький та менеджер Андрій Дубчак.

Отож, головний тренер "Збруча-Агробізнес" Євген Петрович Андрушків вніс до заявки таких гравців (у дужках вказано команди за які виступав футболіст у 2020 році):

– воротарі: Сергій Чиж ("Збруч-Агробізнес"), Олег Глушка ("Збруч-Агробізнес");

– захисники: Андрій Дубчак ("Збруч-Агробізнес"), Сергій Шум ("Збруч-Агробізнес"), Андрій Приян (Вірменія), Ярослав Миронюк ("Збруч-Агробізнес"), Юрій Липний (ДЮСШ Підволочиськ), Вадим Альохін ("Збруч-Агробізнес"), Владислав Гресь (ФК "Антоніни" Хмельницька область);

– півзахисники: Андрій Донець ("Збруч-Агробізнес"), Михайло Дячук-Ставицький ("Збруч-Агробізнес"), Фархат Черкезов ("Вікнини" Вікно), Михайло Паюк ("Збруча-Агробізнес"), Олег Кубик ("Збруч-Агробізнес"), Олександр Музичук (Німеччина), Андрій Муляр (Німеччина);

– нападник: Дмитро Познанський ("Збруч-Агробізнес").


 

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook