Про нас
увійти

"Рідна Борщівщина"-2021: з новим тренером, зірковими новачками та без кращого гравця і бомбардира минулого сезону

категорія: Футбол | дата: 14 05 2021
"Рідна Борщівщина"-2021: з новим тренером, зірковими новачками та без кращого гравця і бомбардира минулого сезону

Дебютант вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – команда "Рідна Борщівщина" з Борщова на сезон-2021 заявила 18 футболістів, серед них шість "повних" новобранців, повідомляє АФТ.

У борщівській команді сталася зміна головного тренера. Замість Станіслава Васильовича Гуцула, котрий минулого року привів "Рідну Борщівщину" до золотих медалей першої обласної ліги, новим наставником команди став Петро Михайлович Фаринюк, який у тренерському штабі свого попередника виконував функції його помічника.

Новий коуч "Рідної Борщівщини" запросив кількох зіркових за мірками аматорського футболу Тернопільщини гравців. Насамперед, це досвідчений 27-річний воротар Іван Мельник, котрий у сезоні-2020 був визнаний кращим голкіпером вищої ліги чемпіонату Тернопільської області, виступаючи за заліщицький "Дністер". А загалом у його кар’єрі був період, коли він перебував у професійній команді ФК "Тернопіль", однак за три сезони Івану лише одного разу тренери довірили місце у рамці воріт. До числа відомих новачків також можна віднести універсала Тараса Глухана, котрий перейшов з іншої команди вищої ліги чемпіонату області – хоростківської "Зорі" і який з успіхом може зіграти, як на позиції опорного півзахисника, так і центрального оборонця. Ще один новачок на якого теж варто звернути особливу увагу – це 30-річний нападник Ростислав Чиряк, який минулий сезон розпочав у бучацькому "Колосі", а завершив у "Збручі-Агробізнес" з Підволочиська.

Головна ж втрата борщівської команди – лівий півзахисник Владислав Тимощук (перейшов у "Поділля" з Васильківців), котрий у минулому сезоні за опитуванням тренерів і капітанів команд першої обласної ліги став кращий гравцем, а також поділив з Андрієм Кульчицьким (ФК "Нараїв") лаври кращого бомбардира ліги.

Ось кого вніс до заявки тренер Петро Фаринюк  (у дужках вказано остання команда гравця):

– воротарі: Іван Мельник ("Колос Городенківщини" Вільхівці), Ярослав Гаращук ("Рідна Борщівщина");

– захисники: Назар Наталюк ("Агробізнес" Нова Ушиця), Тарас Дурай ("Рідна Борщівщина"), Олег Чемерейко ("Карпати" Кути), Тарас Глухан ("Зоря" Хоростків), Віталій Михальчук ("Рідна Борщівщина"), Ігор Наконечний ("Рідна Борщівщина");

– півзахисники: Павло Чеснік (ФК "Вигнанка"), Ростислав Грищак ("Рідна Борщівщина"), Євген Гурін ("Рідна Борщівщина"), Андрій Пілецький ("Рідна Борщівщина"), Максим Чіп ("Поділля" В. Березовиця), Іван Абрамець ("Поділля" В. Березовиця);

– нападники: Олександр Бондаренко ("Рідна Борщівщина"), Олег Зубик ("Рідна Борщівщина"), Назар Ільчишин ("Рідна Борщівщина"), Ростислав Чиряк ("Збруч-Агробізнес" Підволочиськ).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook