Про нас
увійти

Кременецькі "Три валети" змінюють назву і… гратимуть у чемпіонаті області

категорія: Футбол | дата: 17 03 2021
Кременецькі "Три валети" змінюють назву і… гратимуть у чемпіонаті області

Народний футбольний клуб "Три валети" з Кременця змінює назву. Відтепер це – НФК "ПрофАгро – Кременець". Про це Асоціацію футболу Тернопільщини сповістив  керівник клубу і головний тренер команди Сергій Миколайович Єфремов.

В попередніх новинах ми анонсували, що команда з Кременеччини розглядається, як потенційний учасник другої ліги чемпіонату Тернопільської області. На сьогоднішній день це питання позитивно вирішено і в сезоні-2021 НФК "ПрофАгро – Кременець" представлятиме Кременеччину в обласних змаганнях, підсиливши її другу лігу.

Отож, у другій лізі принципову згоду на участь дали вже 9 команд: "Поділля" (В. Березовиця), ФК "Присівці" (Зборівщина), "Футбольна академія" (Тернопіль), ФК "Збруч" (Гусятинська громада), ФК "Копичинці", ФК "Скалат-ОТГ", "Стандарт" (Вишгородок, Лановецька громада), "Колос" (Зборів), НФК "ПрофАгро – Кременець". Ще два колективи поки не дали остаточного погодження щодо участі в другій лізі і мають це зробити в найближчий час. Це команди з Борщівщини та Збаражчини.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook