Про нас
увійти

Теребовлянська "Нива" розпочала підготовку до сезону-2021

категорія: Футбол | дата: 19 02 2021
Теребовлянська "Нива" розпочала підготовку до сезону-2021

Чемпіон Тернопільської області 2020 року – теребовлянська "Нива" розпочала підготовку до сезону-2021. Команда вийшла з відпустки 15 лютого. Як повідомило керівництво клубу футболістам і тренерському штабу на початку навчально-тренувальних зборів, підготовка проходитиме з перспективою переходу "Ниви" у професійний футбол, повідомляє АФТ.

Як розповів помічник головного тренера "Ниви" Назар Козак, два тижні команда працюватиме в Теребовлі в режимі дворазових тренувань.

 – Заняття відбуватимуть на бігових доріжках стадіону, спортивному залі, фітнес та тренажерному залах. На першому навчально-тренувальному зборі спарингів у "Ниви" не планується, за цей період закладаємо фундамент фізичних кондицій. Після першого збору футболісти отримають три дні відпочинку, а далі знову  зберемо їх на другий збір під час якого відбудуться кілька спарингів. На них ми прагнутимемо, щоби суперники "Ниви" були з числа команд першої і другої ліги чемпіонату України. Щодо другого збору, то на даний момент розглядається кілька варіантів його проведення, у тому числі і на Закарпатті. Все залежатиме від погодних умов і стану футбольний полів. Загалом робимо все для того, щоб у Тернопільській області була ще одна професійна команда, – сказав Назар Козак.

Щодо кадрів, то, за словами Назара Ярославовича, на 90 відсотків залишився склад "Ниви" зразка 2020 року.

– Нині в розташуванні теребовлянської команди під керівництвом головного тренера Ігоря Харковщенка працюють 22 футболісти. Зі складу, який приніс Теребовлі чемпіонське звання, залишилися майже всі гравці. Покинули "Ниву" лише троє. Це – воротар Андрій Черепко, котрий перейшов у команду третьої угорської ліги, яка ставить завдання підвищення в класі, півзахисник і капітан "Ниви" Павло Макогон, який не зможе за нас виступати через сімейні обставини, а також молодий півзахисник Олександр Ткачук, котрому потрібна ігрова практика, якої він у "Ниві" не отримував. Він гратиме за одну з команд нижчого рівня, однак ми за ним слідкуватимемо і, можливо, з часом він повернеться до "Ниви". На їхнє місце шукаємо кваліфікованих футболістів. У розташуванні команди нині вже є 5-6 потенційних новачків, прізвища яких ми поки, що не хочемо розголошувати. Скажу лише про те, що в обоймі є в тому числі гравці, які мають досвід виступів у Прем’єр-лізі України. В них так склалася доля, що вони зараз у Теребовлі, і, сподіваюся, допоможуть теребовлянській "Ниві" вийти на професійний рівень. Ще 3-4 футболісти, які теж мали б підсилити "Ниву", по різних причинах, в тому числі сімейних і по здоров’ю, поки відсутні в розташуванні команди, але тренерський штаб на них розраховує і вони мають прибути у Теребовлю трішки згодом, – підсумував Назар Козак.

Нагадаємо, у сезоні-2020 теребовлянська "Нива" виборола золоті медалі чемпіонату Тернопільської області, які поклала в кубок області. Єдиний трофей, який не підкорився "Ниві" минулого року – суперкубок, у якому теребовлянці лише в серії пенальті поступилися своєму головному конкуренту на рівні Тернопільщини – великогаївському "Агрону".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook