" /> " />
Про нас
увійти

Ярослав Галенко: "Cтаратимемося вигравати в кожному матчі"

категорія: Футбол | дата: 18 09 2011
Ярослав Галенко:

Гравець ФК Зірка Ярослав Галенко, який перебуває в оренді у «Ниві», розповів про своє перебування в тернопільській команді та оцінив шанси Зірки на вихід до 1\8 фіналу Кубка України у протистоянні з ПФК Суми.
 - Влітку Ви перейшли з кіровоградської Зірки до Ниви. Задоволені, що отримали ігрову практику?
 - Лише можливість постійно грати змусила мене перейти до тернопільської команди. В другій лізі, звісно, футбол нижчого рівня, ніж в першій. Приємно, що вдається забивати в складі нової команди. Також хочу зазначити, що в Тернополі хороші вболівальники, які й на виїзні матчі їздять. Були в Одесі на матчі команди з Чорноморцем-2. Є люди, яким футбол не байдужий.
 - Сумуєте за кіровоградською Зіркою?
 - Так, звісно. Чекаю повернення до Кіровограду. В Ниві я знаходжусь в оренді, яка закінчується 27 січня 2012 року, після чого я повертаються до кіровоградської Зірки, в якій я провів півтора роки. В Кіровограді чимало друзів, до товаришів по команді Зірка я звик, розуміємо один одного з півслова, тож легше грати. В Зірці налагоджена на доброму рівні взаємодія з партнерами, а в Ниві лише награється. Я слідкую за матчами кіровоградської команди. Коли є можливість, дивлюсь її матчі в мережі Інтернет. Постійно по телефону спілкуюся з товаришами, обговорюємо матчі, ділимося новинами.
 - За час, який перебування в тернопільській Ниві Ви є кращим бомбардиром команди в цьому сезоні.
 - До кінця сезону ще далеко, все може змінитися. Приємно забивати. Найбільш важливим м’ячем з чотирьох мною забитих для мене, команди та вболівальників, мабуть, є м’яч, який приніс складну виїзну перемогу над івано-франківським Прикарпаттям.
 - В останньому матчі Ниви Вам теж вдалося відзначитися.
 - Так, вдома у матчі з хмельницьким Динамо я замкнув подачу з флангу, головою переправивши м’яч у дальній кут воріт суперника. Цей м’яч був першим у матчі. На далі партнери забили ще три м’ячі.
 - Болісно команда сприйняла відставку тренера Петра Червіня?
 - За півтора місяці привикли до нього. Команду він очолив за тиждень до початку сезону. Мав мало часу для того, щоб побудувати гру команди. Обмаль часу - головний чинник наших не високих результатів. Чому його звільнили – це питання до керівництва клубу.
 - На тлі змін тренерського штабу було чимале бажання показати хорошу гру з Динамо?
 - Так. І на тренуваннях, і в матчі, у футболістів горіли очі, всі хотіли себе показати з кращого боку, старалися гарно зіграти і в нас це вийшло в матчі з хмельницькою командою. На днях має очолити команду кваліфікований спеціаліст Ігор Яворський, який ще повинен владнати певні питання з президентом клубу Автанділом Мдінарадзе.
 - Розмови про фінансову допомогу Ігоря Фірташа ФК Нива не є безпідставними?
 - За словами президента клубу є певні домовленості з Ігорем Фірташем.
 - Як зазначає президент ФК Нива поставлене завдання виходу до першої ліги, по при турнірне становище команди, ніхто не знімав. На Вашу думку, на скільки реально надолужити втрачене?
 - Ще багато матчів у нас попереду в сезоні. Тож реально відіграти відставання. На скільки серйозне бажання керівництва клубу підвищитися у класі, на стільки більше шансів виграти групу. Основними конкурентами на вихід до першої ліги вважаю ПФК Суми, чернігівську Десну, новокаховську Енергію та черкаський Славутич. Тож на вболівальників чекає захоплююча цікава боротьба в нашій групі, в якій будь-яка команда може виграти. Явного лідера в групі немає. В наступних матчах ми старатимемося вигравати в кожному матчі, заробляти преміальні.
 - Вас не дивує виступ представника Кіровоградщини Украгроком?
 - Я знаю цю команду. Граючи в Зірці, проводили товариський матч. По при те, що ми ще з ними не грали, можу відзначити, що хороша команда, доволі серйозний колектив підібрався.
 - І на останок. Хоч Нива і не зустрічалася в цьому сезоні з ПФК Суми, але по виступах сумської команди у Вашій групі, як оцінюєте шанси Зірки на вихід до 1\8 фіналу Кубка України?
 - Суми грають в нижчій лізі, ніж Зірка, то шанси кіровоградців високі. По при це в складі ПФК Суми грають екс-гравці кіровоградської команди Олександр Морозов та Олег Котелюх, в яких мотивація на матч буде високою. Вони будуть старатися показати себе у протистоянні з колишньою командою. Так заведено у футболі, в матчах проти колишніх команд.

Джерело: "Галичина спортивна"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook