У західному обласному дербі бережанські "Хатки" перемогли зборівський "Колос"

категорія: Футбол | дата: 01 08 2020

29 липня, у пропущеному матчі 3-го туру першої ліги чемпіонату Тернопільської області зборівський "Колос" приймав бережанські "Хатки" і поступився суперникові з мінімальним рахунком 1:2, повідомляє АФТ.

Долю поєдинку вирішили два стандарти, які реалізували гості у першому таймі. В обох випадках досвідчений Ігор Швець виконував навісні передачі зі штрафних, а його партнери відзначалися. Спершу це зробив Олег Макаров (0:1), а згодом – Андрій Даньків, зігравши на випередження (0:2). Господарі відзначилися в другому таймі після індивідуальних дій ветерана "Колоса" Романа Бардокіна. Він обіграв опікуна і пробив по воротах. М’яч був не настільки складним для голкіпера "Хаток" Богдана Кукурудзи, однак той випустив м’яча з рук і він опинився у сітці воріт (1:2).

"Колос" (Зборів) – "Хатки" (Бережани) – 1:2 (0:2)

29 липня. Зборів. Стадіон "Колос". 30 град.

Арбітр – Сергій Лаврієнко (Тернопіль), асистенти – Олександр Денчук (Тернопіль), Віталій Чорній (Борщів).

Спостерігач арбітражу – Едуард Карапетян (Тернопіль).

"Колос": Юрченко, Новачинський, Громяк, Світлик, Лисенко, Комар, Бурбела, Романішин (Бабуняк, 46), Наконечний (Забитівський, 79), Кузів (Надозірний, 61), Бардокін-к.

"Хатки": Кукурудза, Сигут, Макаров, Фарботняк, А. Когут (Кушлик, 57, Абрамець, Юристий (Колодка, 52), Швець (Макар, 75), Гарас, Даньків, Легета (Іванчишин, 59).

Голи: Олег Макаров (9), Андрій Даньків (30), Роман Бардокін (60).

Попереджені: І. Швець (11), С. Фарботняк (35), В. Колодка (65), О. Іванчишин (69), І. Абрамець (70) – А. Новачинський (11), А. Романішин (32), С. Комар (51).

Вилучені: С. Комар (65, друге попередження) – І. Абрамець (79, друге попередження).