Заліщицький "Дністер" здобув мінімальну перемогу над "Агронивою-ТНПУ"

категорія: Футбол | дата: 15 07 2020

12 липня, тернопільська "Агронива-ТНПУ" у домашньому поєдинку 5-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з мінімальним рахунком поступилася лідеру – заліщицькому "Дністру" – 0:1, повідомляє АФТ.

Перший небезпечний момент у матчі організували тернополяни. Опорний півзахисник "Агрониви-ТНПУ" Володимир Мостовий потужно пробив метрів із 23-ох – м’яч пройшов над поперечиною.

Долю ж матчу вирішив єдиний м’яч, який гості забили в дебюті поєдинку. Досвідчений Михайло Рябий виконав подачу з кутового, а довжелезний Андрій Іщик, котрий, до слова, у минулому сезоні захищав кольори "Агрониви", ударом головою переправив м’яча у сітку воріт. М’яч по дузі став недосяжним для голкіпера "Агрониви-ТНПУ" Дмитра Загурського (0:1).

Після пропущеного голу тернополяни мали кілька нагод, щоб відзначитися. Так, на 15-й хвилині після подачі кутового Олександром Томичем, головою пробивав капітан "Агрониви-ТНПУ" Андрія Засєдко – воротар "Дністра" Іван Мельник зайняв правильну позицію і забрав м’яча до рук. Подачу з лівого флангу на 31-й хвилині ударом головою замикав Володимир Онищук, але пробив над "дев’яткою". А найреальнішу нагоду зрівняти рахунок втратив на 41-й хвилині Іван Федчишин, якому м’яч на ногу виклав Олександр Томич, однак фланговий півзахисник "Агрониви-ТНПУ" пробив вище воріт. Мали один гольовий момент наприкінці першого тайму і гості. Після удару з середньої відстані Михайла Рябого м’яч пройшов поруч зі штангою.

У другому таймі йшла позиційна боротьба, суперники більше дбали про власні тили і лише після 30-ї хвилини тернополяни міцно захопили ініціативу і створили щонайменше три гольові нагоди. Спершу потужний удар Володимира Мостового відбив голкіпер "Дністра" Іван Мельник, через шість хвилин після зрячого удару Романа Голодриги (у минулому сезоні захищав кольори "Дністра") м’яч з нижнього кута витягнув голкіпер заліщан. А в компенсований час Іван Мельник ціною травми перевір м’яча на кутовий після пострілу Арсена Чубатого.

Отож матч завершився перемогою гостей із Заліщиків (1:0), хоча тернопільська "Агронива-ТНПУ" показала хорошу гру, однак досвід у цьому матчі зіграв на користь заліщан.

"Агронива-ТНПУ" (Тернопіль) – "Дністер" (Заліщики) – 0:1 (0:1)

12 липня. Тернопіль. Стадіон "Педуніверситет". +13 град.

Арбітр – Володимир Пиндиківський (Бучач), асистенти – Дмитро Кіцкай (Бучач), Василь Тиліщак (Монастириська).

Спостерігач арбітражу: Ігор Мудрик (Теребовля).

"Агронива-ТНПУ": Загурський, Чубатий, Возьний, Валах, Атласюк, А. Засєдко-к, Мостовий, Федчишин, Томич, Онищук (Винничук, 60), Голодрига.

"Дністер": І. Мельник, Наталюк, Скибінський, Богославський, Іщик, Гусляк (Шкрябець, 51), Рябий, Пилипюк-к, Імангулов, Ландяк (Шутяк, 57), Токарчук.

Гол: Андрій Іщик (9).

Попереджені: В. Валах (36), А. Чубатий (54), Р. Голодрига (66) – Н. Наталюк (21), В. Токарчук (55).