Про нас
увійти | реєстрація

Тернопіль може втратити можливість приймати фінал Кубка України

категорія: Футбол | дата: 11 05 2020 | переглядів: 751
Тернопіль може втратити можливість приймати фінал Кубка України

10 червня планують провести півфінальні матчі Куб­ка України, а фінал цього турніру відбувся би 15 липня. Найімовір­ніше, не у Тернополі, як перед­бачалося раніше: через складну епідеміологічну ситуацію на Тер­нопільщині фінальний матч Кубка України можуть перенести в інше місто. Зокрема, на кубковий фі­нал претендують Черкаси.

Як повідомив виконав­чий директор Української прем’єр-ліги Євген Дикий, її чемпіонат може відновитися 30 травня. "Обов’язковою умовою є тестування футбо­лістів на коронавірус", — по­яснив Дикий. А генеральний директор донецького "Шах­таря" Сергій Палкін запропо­нував провести поєдинки 9 турів, які залишилося зіграти в УПЛ, тільки у двох містах. Логіка є: за такого варіанта можна уникнути переїздів, які зараз багатьом командам Прем’єр-ліги не по кишені.
“Ситуацію з підготовкою до проведення вирішального матчу розіграшу Кубка України ми обговорювали з керівником тернопільської обласної асоціації Тарасом Юриком.

Питань виникає багато, і сьогодні в нас була можливість їх усі розглянути. Тернопіль готується до фіналу. Уже зрозуміло, що він не відбудеться 13 травня. Але тільки-но ми розумітимемо, що в Україні знову можна буде проводити футбольні матчі, на Виконкомі УАФ ми розглянемо нову дату фіналу Кубку України. Також ми хочемо на обох півфінальних матчах використати систему VAR.

Джерело: realno.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: