Про нас
увійти | реєстрація

Підгаєцька "Нива" мінімально перемогла "Хатки" з Бережан

категорія: Футбол | дата: 17 03 2020 | переглядів: 298
Підгаєцька "Нива" мінімально перемогла "Хатки" з Бережан

15 березня, на футбольному полі села Жуків бережанські "Хатки" приймали сусідів з підгаєцької "Ниви" і поступилися суперникові з мінімальним рахунком – 1:2, повідомляє АФТ.

Вже на другій хвилині матчу бережанець Михайло Легета скористався помилкою воротаря "Ниви", згодом обікрав підгаєцьких захисників і відкрив рахунок у матчі (1:0). На 39-й хвилині провалилися бережанські захисники і Тарас Шкварло вирівняв становище на полі (1:1). А на 81-й хвилині підгайчанин Тарас Стирчак майстерно пробив штрафний удар, голкіпер "Хаток" відбив м’яча перед собою і Дмитро Кріса переправив смугастого у порожні ворота (1:2).

Команди виступали в таких складах:

"Хатки": Кукурудза – Сигут, Макаров, правий захисник на перегляді, Солонинка - – А. Засєдко, Дорош, Качур два флангові півзахисники на перегляді – Легета. На заміну виходили: Чічка, Олійник, Колодка, Хомецький, Гевко, О. Засєдко, В. Семенець, Панас, Янюк.

"Нива": воротар на перегляді, Магеровський, захисник на перегляді, Подлецький, Гураль, півзахисник на перегляді, Берегуля, Стирчак, Фаник, Т.Шкварло, нападник на перегляді. На заміну виходили: Чернець, Кріса.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: