"Агрон" впевнено переміг "Поділля" з Васильківців

категорія: Футбол | дата: 16 03 2020

15 березня, чемпіон Тернопільської області 2019 року великогаївський "Агрон" на футбольному полі села Товстолуг екзаменував "Поділля" з Васильківців, яке у сезоні-2020 виступатиме у вищій обласній лізі, повідомляє АФТ.

Матч показав, що лідер аматорського футболу Тернопільщини на цей період завдяки кращій фізичній готовності сильніший за інші місцеві колективи.

У першому таймі футболісти з Васильківців відіграли на доволі пристойному рівні, а пропустили один гол у середині першої 45-хвилинки лише після рикошету (удар по воротах завдавав молодий півзахисник "Агрона" Олександр Павлусь). Натомість у другому таймі тренери "Поділля" випустили на поле багатьох нових футболістів, яких хотіли переглянути у спарингу з сильним суперником, як наслідок пропустили ще чотири м’ячі. Спершу відзначився Валентин Білик, а потім три м'ячі на свій бомбардирський рахунок записав Тарас Гром’як.

Єдиним голом в складі команді "Поділля" (при рахунку 2:0 на користь суперника) відзначився новачок команди, екс-нападник саме великогаївського "Агрона" Роман Мельник.

Команди виступали в таких складах:

"Агрон" (старт): Рогаль, Андрієшин, Лук'янов, Ковалик, Скобляк, Стриєшин, Білик, Соколовський, Павлусь, Червонецький, Гром'як.

"Поділля": Зянько Ю., Іванців Б., Берчишин А., Сиротюк Д., Німаш Т., Жига Р., Гриб В., Гвіанідзе А., Тригуба В., Цимбалістий І., Мельник Р. На заміну виходил : Цимбалістий В Гевчук Б., Демчук О., Савка С., Захарків В., Козелко І., Шмигановський В., Чорний А., Петраш С., Прокопчук В., Замосьний О.