Про нас
увійти | реєстрація

Василь Івегеш: Лідери ФК Тернопіль залишаться у команді до кінця сезону

категорія: Футбол | дата: 29 01 2013 | переглядів: 921
Василь Івегеш: Лідери ФК Тернопіль залишаться у команді до кінця сезону

Із завершенням новорічно-різдвяних свят скінчилася і відпустка в гравців обох тернопільських команд майстрів. Обидві — і Нива, і ФК Тернопіль — уперше в цьому році зібралися в понеділок, 21 січня. Так само дружно вирішили початковий етап підготовки до другої половини сезону провести в рідному місті. Сьогодні розповідь про молодших, так би мовити, за рангом. Адже муніципальний колектив є дебютантом другої ліги.

— І далі журналісти не дають спокою?

— Та ні. Інтерес у ваших колег уже вщух. Під вечір, коли провели вже два запланованих на день тренування, вдалося поспілкуватися з двома гравцями, які ще не прибули на збір. Мабуть, уже чули, що за сімейними обставинами відпустили Михайла Трофимчука. Є певні труднощі особистого характеру також у Віталія Богданова і воротаря Романа Данковича. Щойно розмовляв із ними. Хлопці запевнили: коли обставини дозволять, обов’язково повернуться. В свою чергу пообіцяв, що ми завжди раді будемо бачити їх у своєму — самі це знаєте — дружньому колективі. Обоє ще остаточного рішення не прийняли. Якщо вдасться продовжити співробітництво з командою, матимуть ще час, аби підготуватися до весняної частини чемпіонату.

— Це всі кадрові втрати? Реал із Барселоною так і не дійшли згоди про трансфери ваших провідних футболістів?

— Реал не Реал, а кілька колективів із вищих за рангом дивізіонів вітчизняного футболу до лідерів Тернополя виявляють предметний інтерес. Однак і Богдан Семенець з Ігорем Козелком, і Василь Чорний прийняли рішення залишитися в команді до завершення сезону. Далі ж буде видно. Коли Нива, скажімо, завоює путівку до Першої ліги, в хлопців з’явиться нагода заявити про себе на вищому рівні на очах власних уболівальників. Тут уже без жартів. У цьому плані ми з Нивою не конкуренти. Нехай за одну команду грають лідери, а інша готує боєздатний резерв із числа місцевих вихованців.

— Стосовно ж майбутнього Тернополя ви анонсували зустріч із почесним президентом клубу, міським головою Сергієм Надалом.

— Вона вже відбулася. Скажу, що в мене вона залишила оптимістичний настрій. Скептики, які пророкували, що друга тернопільська команда більше сезону в лізі майстрів не протримається, посоромлені. Вже починаємо підготовку документації для акредитації в Другій лізі на наступний сезон. А щодо певних труднощів, з тією ж заборгованістю футболістам, то в кого їх тепер нема. Хіба в Шахтаря з Динамо.

— Дворазові тренування проводите…

— Ранкове — в спортивному залі національного педагогічного університету, денне — на стадіоні вишу. Разом із основою працюють і троє майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл. Двоє — Юрій Заставецький і Тарас Кривий — із наших спеціалізованих класів у ЗОШ №30 і школі-ліцеї №13, а Юрій Цьона у футбольній ДЮСШ займається під керівництвом Романа Курдупеля і Володимира Джуглея. Звісно, коли не повернуться згадані на початку розмови гравці, новачків буде більше. З цим проблем взагалі не існує, агенти готові запропонувати будь-кого. Що ж стосується навчально-тренувальних зборів, то плануємо їх також провести в Синькові Заліщицького району. А всередині березня збираємося на два тижні поїхати на Закарпаття, де головну увагу приділимо вже спарингам. Фінальний же етап першості України серед команд групи "А" Другої ліги розпочнеться на початку квітня.

Джерело: Вільне життя

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook