Про нас
увійти | реєстрація

ФК Тернопіль провів товариську гру зі своїм резервом (+ ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 26 01 2013 | переглядів: 1187
ФК Тернопіль провів товариську гру зі своїм резервом (+ ВІДЕО)

24 січня ФК Тернопіль, а в обоймі тренерів перебуває близько 30 гравців, зіграли першу двосторонню гру. Поєдинок між основою та найближчим резервом завершився бойовою нічиєю — (2:2).

Зазначимо, що в першій половині кожного дня футболісти ФК Тернопіль розділені на дві групи тренуються в спортивному залі педагогічного університету. Тут вони здебільшого працюють над технікою, граючи квадрат, відпрацьовуючи удари головою тощо. Натомість після обіду гравці на засніженому стадіоні педагогічного університету займаються біговими вправами та частково працюють з м'ячем.

Водночас, 24 січня тренери вирішили провести і першу двосторонню гру між основою та резервістами. Якщо для основи ФК Тернопіль це був перший матч в 2013 році, то молодь на тиждень раніше почала тренуватися, відповідно не завжди старші і маститіші футболісти показували свій клас. Як підсумок закономірна нічия — (2:2).

Голами у першій команді відзначилися Богдан Семенець та Василь Чорний, у другій — Іван Тарабалка s Тарас Гром’як. Дний матч тренери сприйняли позитивно. Наставників тішить те, що в команді підростає непогана молодь, котру по трохи можна підпускати під основу.

Зауважимо, що на сьогодні в першій команді тренуються: Кондзьолка, Чорний. Клекот, Гаврилюк, Полянчук, Семеннць, Атласюк, Дубчак, Козелко, Куріцький, Пастернак, Сороцький, Курило, Бойчук, Соколовський, Мельник.

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook