Про нас
увійти | реєстрація

"Агрон" припинив співпрацю з п’ятьма футболістами

категорія: Футбол | дата: 12 01 2020 | переглядів: 825
"Агрон" припинив співпрацю  з п’ятьма футболістами

Чемпіон Тернопільщини 2019 року великогаївський "Агрон" припинив співпрацю одразу з п’ятьома футболістами, повідомляє АФТ.

Як повідомляє клубна прес-служба, більше не являються гравцями "Агрона" досвідчені півзахисники Ігор Вонс (11 зіграних матчів і один забитий м’яч у чемпіонаті області 2019 року) та Роман Гаврилюк (9 матчів та два голи), а також нападник Юрій Дімітрієв (7 поєдинків) і ще два півзахисники – Ян Ковалевський (17 матчів, три голи) та Євген Гурін (9 матчів).

За нашою інформацією, Ян Ковалевський та Юрій Дімітрієв повернулися додому, відповідно в Запорізьку та Миколаївську області. Роман Гаврилюк найпевніше у сезоні-2020 виступатиме за хоростківську "Зорю" (за хоростківчан грає у першій футзальній лізі). Що ж до Ігоря Вонса та Євгена Гуріна, то їхня доля поки не визначена. Вонс частину минулого сезону пропустив через травму, та й основна робота не дозволяла досвідченому футболісту в повній мірі працювати в обоймі "Агрона". А другий програвав конкуренцію іншим гравцям середини поля і за весь сезон жодного разу не вийшов в основному складі. Нині Гурін виступає у вищій футзальній лізі за тернопільський "Алюр" і з 16-ма забитими м’ячами посідає четверту позицію в списку бомбардирів.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook