Про нас
увійти | реєстрація

Олег Ящук: "У новій команді зустріли добре"

категорія: Футбол | дата: 22 01 2013 | переглядів: 873
Олег Ящук:

Новоспечений форвард Вестерло Олег Ящук, який народився на Тернопільщині, поділився першим враження перебування в новій команді.

— Як зустріли в новій команді?

— В команді зустріли добре (посміхається).

— Кого з футболістів Вестерло окрім Барта Гора знав раніше?

— Крім Барта, знав воротаря Мікаела Кордье який був третім воротарем Андерлехта, захисника Біргера Мартенса який колись виступав за Брюге, півзахисника Гьоденса Кевіна і Джонатана Вільме, вони виступали за Мехелен, а також нападника Кевіна Ванденберга який виступав за низку бельгійських клубів і свого колишнього одноклубника Вілляма Овузу який грав у нас в оренді перебуваючи на контракті у лісабонському Спортінгу.

— Які враження від дебюту?

— Враження нормальні. Встиг дебютувати в матчі проти Ендрахт Алста — (1:1). Побачив, що не так легко грати з командами з другого бельгійського дивізіону. Багато агресивності і команд що грають від захисту. Коли забиваєш перший, то тоді набагато легше, бо супернику треба відіграватися і вони йдуть уперед, тоді забиваєш другий м’яч і можна сказати що все. Коли все складається навпаки, тобто пропускаєш перший, то суперники йдуть назад і вже не так легко вразити їхні ворота.

— Завдання підвищення стоїть перед Вестерло?

— Команда націлена на вихід у Лігу Жупіле (вищий дивізіон Бельгії), але щоб пробитися у вищий дивізіон треба більше вигравати бо маємо дуже багато нічиїх, хоча програли саме менш за всіх у Лізі. Вважаю, що вся боротьба ще попереду.

Джерело: sport.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook