Про нас
увійти

Заміну Червіну знайдено?

категорія: Футбол | дата: 15 09 2011
Заміну Червіну знайдено?

Після відставки головного тренера Ниви Петра Червіна новим коучем тернопільської команди може стати легендарний гравець Ниви, її кращий бомбардир Ігор Яворський.

Як повідомив куратор Ниви від влади Автанділ Мдінарадзе, з 14 вересня тренувальним процесом команди керує Ігор Петрович Яворський. На разі він поки приглядається до команди і вивчає, як рівень футболістів, які йому залишилися від попередників (трансферне вікно закрилося 31 серпня, а тому новими гравцями Нива поповнитися вже не може), так і станом матеріально-технічного забезпечення команди. Контракт Ігор Яворський з клубом не підписав. Очікується, що рішення він прийме після гри з хмельницьким Динамо (склад на цей поєдинок виставлятиме саме Ігор Петрович), яка відбудеться 17 вересня.
Сам Ігор Яворський зазначив, що він і справді нині перебуває в розташуванні команди, але лише в якості тренера-консультанта, щоб підготувати футболістів до гри з Динамо. При цьому, чи залишиться він у Ниві чи ні, наразі, навіть він не може сказати. Все, за його словами, буде залежати він завдань на сезон і реальність їх виконання. Натомість пан Ігор підтвердив, що кінцеве рішення він прийме в суботу, 17 вересня, після гри з хмельничанами, повідомляє "Тернопільська правда".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook