Тернопільська "Нива" розгромила на виїзді ФК "Ужгород"

категорія: Футбол | дата: 17 11 2019

Виїзний матч в Ужгороді завершився для тернопільських футболістів розгромною перемогою 4:0!

Поєдинок проти ФК "Ужгород" відбувся 16 листопада на легендарному ужгородському стадіоні "Авангард".

У першому таймі тернополяни відзначилися зусиллями Андрія Скакуна. А незабаром голкіпер "Ниви" Максим Механів відбив удар з пенальті.

Ще три м'ячі влетіли у ворота опонентів по перерві. Результативними ударами відзначилися Максим Проців, Сергій Кисленко та Ігор Гатала.

Завдяки перемозі та втраті очок житомирським "Поліссям", "Нива" повернула собі перший рядок у турнірній таблиці.

Футбольний рік тернополяни завершать домашнім матчем проти "Оболоні-Бровар-2". Матч відбудеться 23 листопада на Тернопільському міському стадіоні. Початок зустрічі о 14:00.

Джерело: 20 хвилин