" /> " />
Про нас
увійти

Петро Червін: "Хірургічне втручання зробили зі мною"

категорія: Футбол | дата: 15 09 2011
Петро Червін:

Не можна сказати, що інформація про відставку головного тренера тернопільської Ниви Петра Червіня була аж такою несподіваною — команда, попри значне покращення фінансової ситуації та гучні завдання (вихід до першої ліги), з перших турів почала "валитися", оговтавшись лише кілька турів тому.

Щоправда, покращення було тимчасовим і після поразки в останньому турі в Одесі від Чорноморця-2 Петра Степановича відправили відпочивати. Цікаво, що спочатку ця інформація з’явилася у середовищі вболівальників та в одній із соцмереж і лише потім її продублювали на офіційному сайті Ниви (хоча з приводу його "офіційності" загалом виникають великі сумніви). Аби не здіймати зайвого пилу, ми зателефонували "винуватцю" події з запитанням "в лоба".

— Петре Степановичу, чи правда, що з сьогоднішнього дня (розмова відбувалася у вівторок — авт.) ви не тренер тернопільської Ниви?

— Ні, неправда. Не від сьогодні, а від учора.

—Чим обґрунтував президент таке рішення?

— Відсутністю результатів.

— Але ж Нива начебто, навпаки, почала краще грати, здобула дві перемоги поспіль.

— Гадаю, що тут сталася моя помилка. За своїм рівнем Чорноморець-2 така команда, котру ми мали доволі легко проскакувати, і за кілька днів до матчу я сказав президенту, що ось обіграємо, мовляв, одеситів, потім я зроблю ще кілька хірургічних втручань (ми мали 24 гравці, а в нашому має бути 22), і почнемо працювати вже над тим, щоб з кожним туром гра і результати глобально поліпшувалися. Зрештою, хірургічне втручання зробили зі мною.

— Напередодні сезону точилися розмови, що команда боротиметься за перше місце з метою підвищитися в класі. Чому Нива відразу не змогла нормально стартувати?

— Причин, загалом, дві. По-перше, мені обіцяли, що я очолю команду за півтора місяці до старту, а очолив я її лише за п’ять днів. А по-друге, рівень тих виконавців, які були в команді не відповідав поставленим завданням, і кадри довелося оновити на сто відсотків. Я президенту це пояснював, говорив, що так швидко команду не можна зробити, адже останнього гравця ми заявили на гру саме з Чорноморцем-2, що від гри до гри команда набирає обертів, що ми постійно рухаємося вперед. На жаль, мене не почули...

Якщо ж говорити про стратегічний план на цей чемпіонат, то він був наступний — протриматися перше коло з таким відривом від першого місця, який дав би нам змогу в другому колі наздогнати лідера. Впродовж першого кола я планував сформувати команду й поставити їй гру.

— Якось ви говорили, що співпрацюєте з трьома агентами, які привозять вам гравців. Можливо, був сенс поговорити з ними, аби вони допомогли вам укомплектуватися футболістами відповідного рівня?

— У мене була з ними домовленість. Ці агенти мали нам взимку привезти гравців, рівень яких відповідає рівню команди, котра бореться за вихід до першої ліги. На жаль, у президента не вистачило терпіння. А можливо, хтось йому й "підказав" мене звільнити.

— Можете сказати, хто?

— Я, а також люди, котрі працюють в тернопільському футболі, знають, хто це, але не хочу акцентувати на цьому увагу.

Джерело: Український футбол

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook