ФК "Плотича" здобув суперкубок Тернопільського району!

категорія: Футбол | дата: 12 11 2019

10 листопада, учасник Ліги чемпіонів Тернопільщини ФК "Плотича" підтвердив свій високий клас та здобув і суперкубок Тернопільського району пам’яті Івана Білоуса, перемігши у Великих Гаях "Говерлу" з Дубівців – 2:0, повідомляє ФФТО.

Два голи були забиті в кожному з таймів. Перший гол відбувся після подачі з правого флангу зі штрафного Андрієм Грінченком. Назарій Головко замкнув дальню штангу ударом головою (1:0). Другий гол ФК "Плотича" забив за хвилин 7-8 до закінчення матчу. Після передачі правого захисника Дмитра Марценюка в падінні головою забив Володимир Лема (2:0), який перед тим мав кращий момент, однак завдав удару вище воріт. У загальному плотицька команда мала багато гольових моментів, особливо в другому таймі на контратаках, тому заслужено здобула перемогу