Про нас
увійти | реєстрація

На Гусятинщині відзначили День фізичної культури і спорту України

категорія: Футбол | дата: 20 09 2019 | переглядів: 304
На Гусятинщині відзначили День фізичної культури і спорту України

Турнір з міні-футболу з нагоди Дня фізичної культури і спорту України провели у Гусятині, на майданчику зі штучним покриттям, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Змагання проходили між командами учнів ЗОШ I-III ступенів селища Гусятин, двох команд студентів Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя та збірною тренерів-викладачів КЗ "ДЮСШ Гусятинської селищної ради" і вчителів ЗОШ I-III ступенів.

За результатом зустрічей, перемогу здобули найстарші і найдосвідченіші учасники змагань - наставники юного покоління (Шмигановський В. П., Комар В. І., Марцінковський Р. А., Білоус Т. В., Кіндзер Р. М., Галиняк О. В.). Арбітраж матчів провів Синишин П.С.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулися директор  ГРКП ФСТ " Колос - спорт для всіх" Антон Кузик і головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради О.Р. Фрицька, які нагородили переможців кубком, а учасників грамотами.

Крім того, відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради за підписом начальника О.Т. Туткалюк  і Гусятинська районна рада нагородили усіх тренерів-викладачів КЗ "ДЮСШ Гусятинської селищної ради" та вчителів фізичної культури ЗОШ I-III ступенів селища Гусятин, спортивних діячів району почесними грамотами за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Гусятинщини та з нагоди професійного свята.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: