Про нас
увійти

Червіна звільнено. Офіційно

категорія: Футбол | дата: 13 09 2011
 Червіна звільнено. Офіційно

Як повідомив Петро Степанович Ченрвінь - він більше не тренер тернопільскої Ниви. Ще вчора президент викликав його до себе й повідомив про відставку у зв'язку з відстуністю результатів.

Як зауважує тренер керівництву команди елементарно не вистачило терпіння, адже матч проти Чорноморця-2 був останнім покликаним визначити кістяк команди. Далі - мав бути поступовий прогрес. Причиною відсутності результату сам тренер називає малу кількість часу (адже прийняв команду за п'ять днів до старту) та відсутність кваліфікованих виконавців на початку чемпіонату (впродовж сезону довелося змінювати весь кадровий потенціал).

Головним завданням команди було дотягнути до зими без великого відриву від першого місця, а навесні, підсилившись (у тренера була домовленість з агентами про приїзд групи кваліфікованих виконавців), поборотися за вихід до першої ліги.

За словами Петра Степановича, цілком можливо, що "доброзичливці" порадили президенту його звільнити. На запитання хто це міг бути тренер відповів, що ті, хто працює в тернопільському футболі це знає, а він не хоче на цьому акцентувати увагу.

Наразі виконувачем обов'язків головного тренера буде Богдан Стронцицький, відомий у минулому воротар львівських Карпат .

Джерело: "Український футбол"

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook