"Збруч-Агробізнес" розгромив "Тернопіль-ДЮСШ" і вийшов до фінальної частини вищої обласної ліги

категорія: Футбол | дата: 01 09 2019

За результатами останнього, 14-го туру першого етапу вищої обласної ліги підволочиський "Збруч-Агробізнес", впевнено перемігши "Тернопіль-ДЮСШ" (7:1), виборов останню, четверту путівку до фінальної частини змагань, повідомляє ФФТО.

Молоді тернополяни майже цілий перший тайм гідно протистояли досвідченому супернику з Підволочиська, якому три очки були потрібні, як повітря. Однак, коли за справу взявся 40-річний Андрій Донець (записав на свій бомбардирський рахунок хет-трик), команду "Збруч" було не зупинити. На 36-й хвилині Донець забив після передачі з правого флангу Ростислава Чиряка (1:0), на 38-й – після подачі кутового Андрій Капеляна (2:0), а на 61-й – знову відзначився Донець після корнера, якого пвиконав той ж Капелян (3:0). Також своє вагоме слово сказав форвард "Збруча" Дмитро Познанський, котрий з’явився на футбольному полі лише після перерви, однак зумів записати собі в актив два забитих голи і одну результативну передачу. Вчергове до голу призвів стандарт. Ще один кутовий від Капеляна, скидка Павла Данилюка на Познанського і досвідчений форвард влучно пробив з воротарського майданчика (4:0). Лише після цього молоді тернополяни зуміли відзначитися одним м’ячем. Тарас Німаш виконав подачу зі штрафного (порушив правила Андрій Дубчак), а легіонер у складі "Тернопіль-ДЮСШ" Аджей Бернард ударом головою замкнув дальню стійку (4:1).

Очевидно, цей гол не входив у плани підволочиської команди, тому вони зуміли ще тричі вразити ворота суперників. Після чергової подачі кутового Капеляном, цього разу Володимир Гайковий забив точним ударом головою у дальній кут (5:1). Згодом Андрій Капелян реалізував вихід віч-на-віч після поздовжньої передачі Познанського (6:1). А крапку в матчі поставив все той ж Познанський, котрий реалізував свій шанс (удар з 16-ти) після передачі з центра поля Капеляна і не зовсім вдалих дій оборонців тернопільської команди (7:1).

Впевнена перемога "Збруча" і поразка в паралельному матчі чортківського "Кристалу" від великогаївського "Агрона" (0:4), дозволила колективу з Підволочиська пробитися до четвірки команд, які на другому етапі в два кола вестимуть боротьбу за нагороди вищої ліги чемпіонату Тернопільської області.

"Тернопіль-ДЮСШ" – "Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – 1:7 (0:2)

28 серпня. Підволочиськ. Стадіон "Колос". 199 гл. +32 град.

Арбітр – Володимир Федунець (Тернопіль), асистенти – Тарас Андрущак (Коропець), Олег Чемний (Коропець).

Спостерігач арбітражу: Микола Філь (Тернопіль).

"Тернопіль-ДЮСШ": Коноба (Петришин, 87), Фарботняк (Сентик, 82), Оконський, Солтис, Баб’як, Німаш (Кривий, 79), Чопик-к, Аджей Бернард (Кузьма, 87), Юристий (Гурський, 87), Грегуль (Марчак, 59), Лень (Мостовий, 58).

"Збруч-Агробізнес": Чиж (Гарбич, 88), Шум-к, Данилюк, Миронюк (Копцюх, 65), Дубчак (Вовк, 81), Приян, Коза (Познанський, 46), Капелян, Чиряк (Онищук, 67), Донець (Кубик, 78), Гайковий.

Голи: Андрій Донець (36, 38, 61), Дмитро Познанський (64, 87), Аджей Бернард (66), Володимир Гайковий (83), Андрій Капелян (84).

Попереджені: немає.