Представники Тернопільщини в аматорській лізі здобули по одному очку

категорія: Футбол | дата: 20 08 2019

бидва представники Тернопільщини в аматорській футбольній лізі України у матчах 3-го туру синхронно зіграли внічию, повідомляє ФФТО.

17 серпня великогаївський "Агрон" гостював на Вінниччині, де зіграв внічию 0:0 з "Світанком-Агросвіт" (Шляхова), а теребовлянська "Нива" під керівництвом нового головного тренера Сергія Задорожного, сьогодні, 18 серпня, ведучи в рахунку після першого тайму 2:0 (рахунок відкрив Олег Никеруй на 10-й хвилині, а подвоїв перевагу теребовлянців Станіслав Чучман через три хвилини), не зуміла втримати перемоги і матч завершився результативною нічиєю – 2:2. У гостей відзначився Андрій Апанчук на 62-й хвилині та Іван Мучак на 70-й хвилині.

Після трьох зіграних поєдинків "Агрон" і "Нива" мають в своєму активі по 5 залікових пунктів (перемога і дві нічиї) і займають місця у верхній частині турнірної таблиці.