Про нас
увійти | реєстрація

Теребовлянську "Ниву" поповнили зіркові брати Баранці!

категорія: Футбол | дата: 20 07 2019 | переглядів: 754
Теребовлянську "Ниву" поповнили зіркові брати Баранці!

Серйозне кадрове поповнення відбулося в теребовлянській "Ниві". Один з лідерів вищої обласної ліги запросив до свого складу зіркових за мірками обласного футболу гравців, повідомляє ФФТО.

Найзірковішими новачками "Ниви" стали 32-річні брати Григорій та Борис Баранці, останньою командою яких був "Рух" з Винників (Львівська область), що виступав у першій лізі чемпіонату України. А загалом у їх біографії навіть була сторінка, коли вони грали в українській Прем’єр-лізі за ФК "Львів". Для Баранців тернопільський регіон є доволі знайомий, адже свого часу вони захищали кольори тернопільської "Ниви", з якою здобули путівку до першої української ліги. Також в їх послужному списку є такі команди, як: "Карпати" (Львів), "Зірка" (Кропивницький), "Оболонь" (Київ), "Спартак" (Івано-Франківськ), "Газовик-Скала" (Стрий) та ряд інших.

Ще одним зірковим новачком теребовлянської команди став досвідчений 27-річний оборонець Станіслав Чучман з рівненського "Вереса". Стас є вихованцем львівських "Карпат", за його плечима є виступи в командах: "Металіст" (Харків), МФК "Миколаїв", "Рух" (Винники), "Геліос" (Харків).

Також до "Ниви" повернулися два гравці, які свого часу захищали кольори команди з Теребовлі. Це – 23-річний оборонець Павло Макогон та 26-річний універсал Владислав Сороцький. Першій останнім часом виступав у Прем’єр-лізі Львівщини за "Юність" (Верхня Білка), а другий, котрий є вихованцем теребовлянського футболу, захищав кольори учасника вищої обласної ліги ФК "Копичинці".

Дебютувати нові та нові/старі футболісти "Ниви" зможуть вже сьогодні, 20 липня, у товариському поєдинку проти чортківського "Кристалу".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook