"Медобори" пройшли до чвертьфіналу обласного кубка

категорія: Футбол | дата: 15 06 2019

12 червня, в Зеленому (Гусятинський район) відбувся матч-відповідь попереднього етапу кубку Тернопільської області. Місцеві "Медобори" приймали ФК "Вишнівець", якому поступилися у першому матчі – 1:2, повідомляє ФФТО.

Зеленянам достатньо було забити один м'яч і не пропустити, щоб пробитися ндо наступного раунду кубка. Власне це вони і зробили! Долю матчу вирішив єдиний гол, який на 61-й хвилині забив граючий головний тренер "Медоборів" Степан Клекот, котрий замкнув передачу від Сергія Полянчука.

Отож, "Медобри" у драматичному протистоянні із першоліговим ФК "Вишнівець" виборюють путівку до чвертьфіналу, де зустрінуться із "Агронивою" (Заводське).

"Медобори" (Зелене) – ФК "Вишнівець" – 1:0 (0:0)

12 червня. Зелене. Сільський стадіон. 200 гл. +28 град.

Арбітр – Володимир Ясюченя (Тернопіль), асистенти – Андрій Шадюк (Тернопіль), Віталій Сердюк (В. Глибочок).

Спостерігач арбітражу – Ігор Мудрик (Теребовля).

"Медобори": Бень, Клекот, І. Добривода-к, Данилків (Гаврилюк, 88), Шимчишин, Кондзьолка, С. Добривода, Вахрів (Фостик, 86), Денькович, Зубик, Полянчук.

ФК "Вишнівець": Горліцький, Бондарук, Старушкевич, Антосюк (Ковальчук, 66), Томич, Корзун (Вітерук, 70), Кантицький (Фесовець, 76), Понєдєльнік, Щербатюк-к, Сайчук, Галадей.

Гол: Степан Клекот (61).

Попереджені: В. Сайчук (7), М. Корзун (25), Є. Щербатюк (90+2), П. Старушкевич (90+2).

Перший матч: ФК "Вишнівець" – "Медобори" (Зелене) – 2:1.