"Агрон-ОТГ" на класі переміг ФК "Копичинці"

категорія: Футбол | дата: 07 06 2019

5 червня, у відкладеному матчі 6-го туру вищої обласної ліги великогаївський "Агрон-ОТГ" завдяки вищому класу переміг на домашньому стадіоні ФК "Копичинці" – 2:0, повідомляє ФФТО.

На початку матчу господарі мали хороший момент, щоб відкрити рахунок. Ян Ковалевський з правого краю вийшов один на побачення з кіпером суперника, однак пробив вище воріт.

Гравці ФК "Копичинці" вперше завдали удару по воротах на 21-й хвилині. Після подачі зі штрафного з лівого флангу Сергія Куріцького, ударом головою не влучно пробив Назар Мороз. А на 25-й хвилині після масованої атаки господарів лівий хав "Агрона" Ян Ковалевський таки домігся свого. Назар Процик потужно пробив метрів з 23-ох. Голкіпер гостей Павло Марченко м’яча відбив, але прямо перед собою. Партнери свого кіпера не підстрахували і Ковалевський ударом головою переправив м’яча у порожні ворота (1:0).

У першій половині другого тайму могли забивати Ігор Вонс, після передачі Яна Ковалевського, однак лідер "Агрона" пробив повз ворота. Той ж Ковалевський не зумів переграти кіпера ФК "Копичинці" Павла Марченка при виході віч-на-віч. А капітан господарів Андрій Пастернак з близької відстані не влучив по воротах після подачі кутового.

У гостей в цей час найнебезпечнішим був удар метрів з 22-ох Андрія Богославського – м’яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки. А наприкінці матчу Тарас Червонецький підхопив м’яча на свій половині поля, обійшов по швидкості кількох опонентів і пробивав з 11-метрової позначки поруч зі штангою. Коли ж футболісти вже в думках були в роздягальні, подарував супернику другий гол кіпер ФК "Копичинці". Він невдало вибив м’яча прямо на ногу Роману Гаврилюку і той з-за штрафного майданчика переправ м’яча у порожні ворота (2:0)…

"Агрон-ОТГ" (В. Гаї) – ФК "Копичинці" – 2:0 (1:0)

5 червня. В. Гаї. Сільський стадіон. 150 гл. +26 град.

Арбітр – Віталій Буняк (Бережани), асистенти – Тарас Андрущак (Коропець), Ігор Брик (Чортків).

Спостерігач арбітражу – Вадим Маслій (Тернопіль).

"Агрон-ОТГ": Рогаль, Пастернак-к, Андрієшин, Коник, Скобляк, Кривобедрий (Гаврилюк, 83), Білик (Лук’янов, 81), Вонс (Семенець, 70), Ковалевський (Червонецький, 70), Луцик (Гурін, 81), Процик.

ФК "Копичинці": Марченко, Гондз (Сагайдак, 68), В. Сороцький, Богославський, Ватраль, А. Когут (М. Куріцький, 59), Сливка-к, С. Куріцький Мороз (Бондаренко, 46), Наталюк, Городинський (Гуменюк, 83).

Голи: Ян Ковалевський (25), Роман Гаврилюк (90+2).

Попереджені: І. Вонс (20), В. Сороцький (23).