ФК "Бережани" на досвіді переміг "Тернопіль-ДЮСШ"

категорія: Футбол | дата: 30 05 2019

У 5-му турі вищої обласної ліги ФК "Бережани" на домашньому стадіоні переміг тернопільську ДЮСШ – 3:1, повідомляє ФФТО.

Рахунок у матчі відкрив досвідчений захисник бережанської команди Сергій Клюшніченко. Пішла подача з кутового, при великому скупчені гравців обох колективів, Сергій лежи з носка зумів переправити м’яча у сітку воріт (1:0). Другий гол стався завдяки досвіду бережанця Ігоря Швеця, котрий на квадратному метрі розібрався з опікунами у штрафному майданчику і завдав точного удару (2:0). А наприкінці першого тайму на подачу з правого флангу півзахисника ФК "Бережани" Андрія Засєдка відгукнувся форвард Юрій Сорочан, який майстерно прийняв м’яча, розвернувся, обіграв одного захисника і завдав удару. М’яч від поперечини опинився у сітці воріт (3:0).

А пропустили господарі після перерви зі стандарту. Невдало зіграли гравці, які знаходилися в стінці і капітан "Тернополя-ДЮСШ" Андрій Новачинський "прошив" її і зумів пробити влучно у нижній кут, де й стояв голкіпер ФК "Бережани" Андрій Гарас (3:1).    ***

ФК "Бережани" – "Тернопіль-ДЮСШ" – 3:1 (3:0)

26 травня. Бережани. Стадіон "Нива". 250 гл. +25 град.

Арбітр – Олег Чемний (Коропець), асистенти – Юрій Королюк (В. Глибочок), Сергій Лаврієнко (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Олександр Циганков (Тернопіль).

ФК "Бережани": Гарас-к, Клюшніченко, Данилюк, Козовик, Бадеме (Голодрига, 62), Швець, Стирчак (Макаров, 84), Засєдко (Бодак, 90+2), Бойчук, Сорочан, Чиряк (Макар, 72).

"Тернопіль-ДЮСШ": Коноба, Німаш (Фарботняк, 78), Новачинський-к, Чопик, Оконський, Наконечний (Брайт, 59), Жига (Солтис, 59), Мостовий (Баб’як, 80), Туре, Павлусь (Хавтру, 59), Аджей Бернард.

Голи: Сергій Клюшніченко (13), Ігор Швець (26), Юрій Сорочан (40), Андрій Новачинський (58).

Попереджені: Р. Жига (35), А. Новачинський (41), В. Мостовий (66).