"Агрон-ОТГ" на класі переміг ФК "Тернопіль-ДЮСШ"

категорія: Футбол | дата: 10 04 2019

7 квітня, через неготовність футбольного поля тернопільської ДЮСШ, домашній матч ФК "Тернопіль-ДЮСШ" з великогаївським "Агроном-ОТГ" у рамках 15-го туру аматорського чемпіонату України довелося провести в селі Товстолуг (Тернопільський район), повідомляє ФФТО.

Газон був більше знайомий гравцям "Агрона", які на ньому зіграли два останні спаринги, тому без розкачки саме гравці великогаївської команди пішли вперед і фактично вирішили долю матчу в перші двадцять хвилин гри.

Вже на шостій хвилині футболісти "Агрона" отримали право на пробиття штрафного удару з місця правого крайнього. Майстер стандартів Ігор Вонс з першої ж спроби показав свій клас і вразив ворота муніципалів прямим ударом у ближню "дев’ятку" (0:1). На 10-й хвилині передача з глибини поля знайшла Яна Ковалевського, котрий на досвіді відтіснив молодого тернопільського оборонця і низом пробив у протихід голкіперу Арсену Конобі (0:2). І, насамкінець, стартовий штурм "Агрона" завершився точним ударом Назара Процика, котрий на 17-й хвилині замкнув дальню стійку після подачі кутового (0:3).

Далі гра заспокоїлася, молоді тернополяни стали сміливіше грати на половині поля суперника і навіть створили кілька небезпечних моментів (запам’яталися удар з лінії карного майданчика та постріл після подачі кутового), однак надійно зіграв голкіпер "Агрона" Іван Рогаль.

У другій половині матчу процент відсоткового володіння м’ячем був практично рівним, однак досвід гри на такому рівні був все ж таки вищим у футболістів "Агрона", які наприкінці матчу (на 87-й хвилині), граючи в меншості (через травму поле залишив Тарас Семенець, а ліміт замін у головного тренера Романа Курдупеля на той час було вичерпано), зуміли відзначитися після швидкої контратаки, яку ударом з гострого кута завершився Дмитро Коник (0:4)

ФК "Тернопіль-ДЮСШ" – "Агрон-ОТГ" (В. Гаї) – 0:4 (0:3)

ФК "Тернопіль-ДЮСШ": Коноба, Оконський, Новачинський (Німаш, 68), Чопик, Шкварло, Жига-к, Мостовий, Туре (Баб’як, 77), Павлусь, Наконечний (Хавтур, 59), Марценюк (Солтис, 86).

"Агрон-ОТГ": Рогаль, Пастернак-к, Андрієшин, Ковалик (Скобляк, 67), Семенець, Гаврилюк (Кривобедрий, 56), Вонс (Лук’янов, 62), Білик, Червонецький (Коник, 71), Ковалевський (Гурін, 73), Процик (Когут, 65).