ФК "Бережани" впевнено обіграв НФК "Бурштин"

категорія: Футбол | дата: 07 04 2019

6 квітня, учасник вищої обласної ліги ФК "Бережани" гостював на Івано-Франківщині, де впевнено переміг п’яту команду найсильнішої футбольної ліги чемпіонату Івано-Франківської області – НФК "Бурштин" – 3:0, повідомляє ФФТО.

Усі три голи бережанці забили після стандартів. У першому таймі після подачі зі штрафного Ігорем Швецем, Юрій Сорочан завдавав удару, а м’яча у сітку доправив досвідчений Сергій Клюшніченко (0:1). Теж у першій 45-хвилинці знову зробив навісну передачі зі штрафного з місця правого крайнього Ігор Швець, а Андрій Засєдко ударом головою замкнув дальню стійку (0:2). В другому таймі після ще одного штрафного, по воротах пробивав Швець, суперник невдало м’яча відбив і Олег Макаров метрів з 11-ти "розстріляв" голкіпера бурштинської команди (0:3).

ФК "Бережани" у звітному матчі виступав у такому складі: Качала – Клюшніченко, захисник на перегляді, Бойчук, Бодак – А. Засєдко, Швець, А. Когут, Мацалап – Чиряк, Сорочан. На заміну виходили: Олійник, Дубляниця, Макаров, Янко, Адамович.