Чорноморець-2 - Нива - 1:0. Як діти вчили Ниву грати у футбол

Тернопільська Нива вкотре довела свою неспроможність виконувати поставлені цілі. Цього разу наші "зірки футболу" у Одесі програли фактично дитячому складу Чорноморця-2.

Чорноморець-2: Ганєв, Авдюхін, Павлик (Кравчук, 66), Томах, Каретний (Марченко, 42), Бабенцов (к), Якименко (Галаган, 74), Якунін, Фаворов (Додік, 90), Ткач (Яворський, 85), Гавриленко.

Нива: Козенко, Рудий (Цимбалістий, 72), Костюченко, Шишкін, Башлай, Піцик, Коваленко, Нечипорук (Плішка, 82), Сокіл (Гребінюк, 52), Галенко (Пилипчук, 59), Войтович (к) (Скакун , 72).

Запасні: Чоларія, Ільїн.

Гол: Якименко (5).

Попередження: Гавриленко (22), Марченко (68), Бабенцов (82) - Башлай (24), Пилипчук (64), Цимбалістий (85).

Вилучення: Гавриленко (45 +1, друге попередження).

Навіть граючи другий тайм у меншості, тернопільська Нива не змогла створити по-справжньому небезпечних моментів біля воріт одеського клубу.

Як то кажуть наші географічні сусіди "Что и следовало доказать". Так можна охарактеризувати матч Ниви проти другого складу Чорноморця. Такої бездарної гри від команди, звісно, ніхто не очікував, але за перемогами приходять й поразки. Так сталося у Одесі у теплий вересневий день.

До матчу практично всі, хто більш-менш слідкує за футболом та Другою лігою зокрема віддавали перевагу саме нашій футбольній дружині. Втім, не так сталося як гадалося. З початком матчу молодь одеситів понеслася штурмувати володіння Козенка, який, напевне, єдиний кого можна похвалити у складі Ниви. Голкіпер як завжди діяв надійно і його вини у пропущеному голі немає зовсім – провалилися захисники нашої команди. Приблизно на 25-ій хвилині гри колись подаючий великі надії Олександр Якименко вийшов сам-на-сам із воротарем і пробив точно у сітку воріт.

Пропустивши гол Нива спробувала одразу ж забити, але ні удари Галенка, ні удари Піцика бажаного результату не принесли. Не дуже вдало грав Сокол, який не створював практично ніякої гостроти біля воріт суперника. Наприкінці першого тайму за другу жовту картку з поля пішов гравець Чорноморця-2 і от тоді з'явилася надія на краще. Це  "краще" повинно було настати після перерви, але не склалося.

Поговоривши з тренерами команди повернулися на поле. Наші атакували більше, старався Коваленко та Войтович. Все той же Галенко часто підключався до флангових атак. Господарі поля грали фактично лише на контратаках. Нива більшість часу проводила на половині поля суперника. Багато разів вступав у гру голкіпер "моряків" Ганєв, який діяв напрочуд вдало у всіх епізодах. Особливо запам’ятався момент, коли захисник Чорноморця-2 ледь не зрізав круглого у власні ворота, але кіпер був на місці. Наприкінці гри тернополяни мали кілька небезпечних штрафних ударів, але і їх змарнували. Навіть вихід новачка Олескандра Гребінюка нічого не змінив. Вже на останніх секундах гри у карате захотілося погратись Цимбалістому. Ігор ударом через себе влучив по лиці захисника одеситів. За це від був нагороджений, ні не чорним поясом, а жовтою карткою від рефері.

Підсумок гри сумний як ніколи – Нива у якої амбіцій вистачає умудрилася програти хлопцям 92-94 років народження. З такою грою далеко не підеш…