ФК "Тернопіль-ДЮСШ" впевнено обіграв ФК "Збараж"

категорія: Футбол | дата: 24 03 2019

Сьогодні, 24 березня, у Тернополі на стадіоні "Топільче" ФК "Тернопіль-ДЮСШ" у спарингу впевнено обіграв першоліговий ФК "Збараж" – 6:1, повідомляє ФФТО.

Долю матчу було вирішено вже в першому таймі, коли муніципали забили одразу п’ять голів і не пропустили у власні жодного. По дублю записали на свій бомбардирський рахунок Дмитро Марценюк (одного разу з пенальті) та Бернард Аджей, а ще одним м’яч забив Наконечний.

На початку другого тайму гол-красень ударом зі штрафного метрів з 30-ти у "дев’ятку" забив капітан ФК "Збараж" Михайло Конечний. Та все ж крапку в матчі поставили тернополяни. На 74-й хвилині точним був удар Максима Сентика.

ФК "Тернопіль-ДЮСШ" – ФК "Збараж" – 6:1 (5:0)

ФК "Тернопіль-ДЮСШ": Коноба, Оконськи, Німаш, Чопик, Шкварло, Жига, Брайт, Наконечний, Мостовий, Марценюк, Бернард. На заміну виходили: Туре, Баб’як, Павлусь, Собчук, Карасьов, Хавтур, Сентик.

ФК "Збараж": Конечний, Паламар, Джозеф, Хруняк, Була, решта – на перегляді.

Нагадаємо, ці команди тиждень тому зустрічалися між собою і тоді муніципали теж святкували комфортну перемогу – 4:0.